Sokoban Garden 3D – gra logiczna w wiosennym klimacie

0
757

Macie dość zimowej aury za Waszymi oknami? Gra logiczna od polskiego studia Kivano sprawi, że będziecie mogli chociaż przez kilka minut poczuć klimat wiosny i wszystkich jej uroków. Drodzy Czytelnicy, poznajcie apkę o nazwie Sokoban Garden 3D.

Główną bohaterką produkcji Sokoban Garden 3D jest wirtualna biedronka. Naszym zadaniem jest pomóc jej w przemieszczaniu odłamków skalnych do konkretnych miejsc zamieszczonych na planszy. Z pozoru proste zadanie, lecz potrafi przysporzyć naprawdę sporych problemów. Szczególnie, że większość leveli to kręte miejsca uniemożliwiające czerwono-czarnemu stworzonku swobodne poruszanie.

Sokoban Garden 3D

Gra oferuje ogromną ilość etapów do przejścia. Jej największą zaletą jest bez wątpienia fakt, iż aktualizowana jest na bieżąco, dzięki czemu nie ma tak naprawdę miesiąca, w którym bylibyśmy pozbawieni nowych możliwości w postaci dodatkowych, świeżutkich poziomów. Myślę, że wielu producentów gier powinno uczyć się od ludzi z Kivano.

Bardzo ciekawym elementem aplikacji jest opcja pozwalająca nam na zmianę widoku z trójwymiarowego na dwuwymiarowy i na odwrót. Dzięki niej możemy skorzystać z bardziej standardowego wyglądu bądź też zdecydować się na nieco nowocześniejsze podejście do gier logicznych.

Sokoban Garden 3D

Sterowanie w Sokoban Garden 3D opiera się na wykorzystywaniu wirtualnych klawiszy. Na szczęście, nie tylko. Tutaj także dostaliśmy możliwość wyboru. Poza klasycznym systemem kierowania zwierzątkiem możemy też wybrać taki, w którym rysujemy na ekranie odpowiednie gesty.

Do plusów gry poza wciągającą rozgrywką oraz ilością dostępnych leveli na pewno dodać należy także oprawę audiowizualną, która skutecznie pozwala nam zapomnieć o otaczającym nas świecie i przenieść się do krainy, gdzie przez cały czas panuje wiosenna, słoneczna aura.

Czy warto pobrać Sokoban Garden 3D? Uważam, że tak. I nie tylko dlatego, że jest to polska produkcja. Powodów jest dużo więcej, o czym mogliście się przekonać w tym wpisie.


logo-app
Sokoban Garden 3D
Kivano
0   
qrcode-app