Snoopy’s Sugar Drop – cukierkowa łamigłówka ze znanym pieskiem

0
728

Snoopy’s Sugar Drop do niedawna była grą znaną tylko i wyłącznie posiadaczom sprzętu firmy Apple. Jeśli kojarzycie popularnego biało-czarnego pieska, który zasłynął z komiksów i kreskówek, z pewnością ucieszycie się z faktu, że wspomniany tytuł jakiś czas temu zadebiutował również w Google Play. Co najważniejsze, pobrać go można zupełnie za darmo.

Osoby, które znają Snoopy’ego na pewno doskonale wiedzą, kim on jest, a także czym na co dzień lubi się zajmować. Pozostałych odsyłam do internetu, gdzie znaleźć można na temat sympatycznego pieska mnóstwo informacji oraz materiałów obrazkowych i filmowych.

Żeby przesadnie nie przedłużać, przejdźmy do rzeczy. Snoopy’s Sugar Drop to kolejna stworzona na Androida łamigłówka, w której przed graczem stoi jedno, stosunkowo proste, zadanie. Podobnie jak w Candy Crush Saga, w produkcji studia Beeline Interactive Europe najistotniejszą rolę odgrywają słodkie przysmaki. Naszym celem jest natomiast łączenie  ich ze sobą w mniejsze bądź większe grupki.

Opisywana gra pozwala nam sprawdzić się w ponad stu poziomach. O ile na samym początku w głównej mierze chodzi o zdobywanie punktów, później przychodzi nam zwracać uwagę także na inne elementy rozgrywki, między innymi, wirtualne galaretki, pod którymi ukryte są przedmioty takie jak lupy czy mapy.

Mimo że Snoopy’s Sugar Drop udostępnione jest za darmo, autorzy apki znaleźli – niestety – sposób na zarobienie na niej pieniędzy. Po pierwsze, nałożyli na graczy limit żyć, przez który po pięciu skuchach zmuszeni jesteśmy zrobić sobie kilka minut przerwy bądź zregenerować siły za prawdziwą kasę. Po drugie natomiast w grze występują różnego rodzaju power-upy, które w większości przypadków zdobyć można tylko w jeden sposób – kupując paczki wirtualnych dolarów.

Oczywiście, można zarzucać grze z sympatycznym pieskiem, że nie jest do końca darmowa, a do tego powiela się w niej cudze pomysły. Nie zmienia to jednak faktu, że Snoopy’s Sugar Drop dobrze się prezentuje pod względem wizualnym, podobnie jak fajnie brzmi zastosowana w niej ścieżka dźwiękowa.

Jeśli lubicie gry typu match-3 na pewno powinniście się na tę apkę skusić. W przeciwnym wypadku będzie ona dla Was jedynie kolejnym nieoryginalnym produktem, który zawala miejsce w pamięci smartfona.