Sniper Killer 3D – puf, puf i do przodu!

0
771

W amerykańskich filmach bardzo często snajperzy ukazywani są jako elegancko ubrani faceci, którzy dostają kupę szmalu za wyeliminowanie jakiejś jednostki. Jeżeli mieliście kiedyś okazję oglądać tego typu produkcję i pomyśleliście sobie wówczas, że życie osoby nieporuszającej się bez karabinu to fajna sprawa, zachęcam Was do spróbowania swoich sił w grze Sniper Killer 3D.

Sniper Killer 3D wcielamy się w postać osoby pracującej w imię sprawiedliwości. Oczywiście, za prawidłowo wykonane zadanie także otrzymujemy pieniądze. Nie przychodzi nam tu jednak zabijać wysokich rangą urzędników czy też biznesmenów siejących postrach na całym globie. Trochę szkoda, bowiem rozgrywka oparta o tego typu zlecenia byłaby bez dwóch zdań ciekawsza.

sniper

O co w główniej mierze chodzi w Sniper Killer 3D? Akcja rozgrywa się w trzech lokalizacjach. W każdej z nich – nieważne czy to centrum miasta, czy port – musimy zabijać wszystkich widzianych przez nas wirtualnych ludzi. W przeciwieństwie do innych apek tego typu, tutaj nasi przeciwnicy nie są całkowicie bierni. Jeżeli oddamy w ich kierunku strzał, rewanżują się tym samym.

Jak wiadomo, ciężko jest snajperką oddawać strzał za strzałem. Właśnie dlatego możemy w Sniper Killer 3D skorzystać także z innych rodzajów broni, między innymi, pistoletu oraz granatu.

W trakcie zabijania wrogów w grze otrzymujemy wirtualne monety. Możemy je przeznaczyć na zakup nowego karabinu, a także amunicji.  O ile ta druga do drogich nie należy, to maszyny do zabijania są naprawdę sporym wydatkiem. Wprawdzie można poradzić sobie, wykonując sumiennie zadania, ale nie jest to łatwe.

Autorzy Sniper Killer 3D nie kombinowali za wiele ze sterowaniem. Wszystko wygląda tutaj jak w większości tego typu gier. Po prawej stronie znajdują się przyciski akcji, natomiast pozostała część ekranu służy do poruszania karabinem. Myślę, że każdy z Was doskonale wie, o co chodzi, tak więc nie potrzeba o tym wiele pisać.

Jeśli chodzi o grafikę, powiem tak: wygląda amatorsko, ale nie do przesady. Wirtualny świat jest trójwymiarowy i pozbawiony większych wad. Na pewno bardziej wymagający ludzie będą narzekać, ale reszta nie powinna mieć ku temu powodów.