Snakebird – ptak w skórze węża podąża za owocami

0
626

Na świecie istnieje wiele gatunków zwierząt. Jestem jednak pewna, że nigdy wcześniej nie spotkaliście się z ptakiem wyglądającym jak wąż, bądź wężem przypominającym ptaka. W Snakebird będziecie mieli okazję się przekonać, jak doskonałą mieszkanką jest para tych dwóch, zupełnie różnych stworzeń 🙂

W opisywanej produkcji przyjdzie nam wcielić się w opisywaną istotkę i podążać po planszy za owocami, by wyrosnąć na długiego wężo-ptaka. Im dłużsi jesteśmy, tym więcej (i jednocześnie mniej) możemy. Utrzymujemy się na danym bloczku tak długo, jak część naszego ciała się na nim znajduje. Jeżeli spadniemy na przeszkodę, bądź w wodne głębiny, przegrywamy. Jeśli jednak przyjdzie nam poznać z bliska uroki trawy, nic nam nie grozi.

By pokonać level (pierwszy i każdy następny), trzeba myśleć. Na szczęście autorzy wykazali się inteligencją i zastosowali w apce przycisk umożliwiający cofnięcie ruchu o dowolną liczbę. To niezwykle przydatna opcja, z której będziecie korzystać częściej, niż może Wam się wydawać.

Niepokonanie etapu wcale nie oznacza zablokowania dostępu do kilku kolejnych. Bywa bowiem, że mimo braku awansu możemy bawić się w 6,7, czy 8 poziomie i w każdej chwili wrócić do miejsca, które sprawiało nam najwięcej problemów.

Jeżeli chodzi o ścieżkę dźwiękową i oprawę graficzną aplikacji, nie mogę się do niczego przyczepić. Jest pięknie i w każdym calu słodziasznie i kolorowo 🙂