Slide Soccer – pograj w piłkę… kapslami

0
1600

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiada najwyższej jakości sprzęt z Androidem albo też po prostu nie przepada za bardzo rozbudowanymi produkcjami. Właśnie dlatego postanowiliśmy przedstawić Wam produkcję o nazwie Slide Soccer, która pozwala graczowi zagrać w piłkę nożną czymś, co przypomina… kapsle.

Slide Soccer niewiele różni się od innych gier piłkarskich. Naszym głównym celem jest w niej pokonywanie przeciwnika na boisku. Aby to osiągnąć, musimy zdobyć określoną liczbę bramek, zanim uczyni to strona przeciwna. Różnica między apką z tego wpisu a produkcją bardziej standardową jest taka, że tutaj nie występują piłkarze, a futbolówkę kopią krążki przypominające na pierwszy rzut oka kapsle od butelki.

slid

Autorzy gry oddali nam do dyspozycji tryb szybkiego meczu oraz multiplayer online. W ten pierwszy możemy zagrać na jednym urządzeniu przeciwko komputerowi bądź też prawdziwej osobie, natomiast ten drugi przeznaczony jest dla osób, które nie mają problemu z dostępem do internetu na swoim urządzeniu.

Slide Soccer nie daje nam zbyt wielu możliwości zabawy. Nie ma w grze dostępnego żadnego turnieju, lig i tym podobnych. Uważam, że to spory minus, bowiem nie każdego bawi rozgrywanie tylko meczów towarzyskich. Chwała twórcom gry za to, iż pozwolili dostosowywać rozgrywkę do własnych potrzeb poprzez zmianę systemu meczu. Myślę jednak, że mogli postarać się jeszcze bardziej.

slid1

Sterowanie opiera się w produkcji Slide Soccer na poruszaniu wirtualnymi kapslami. Nie ma więc sensu w ogóle o tym wspominać. Warto natomiast na chwilę zatrzymać się przy grafice. Mimo że nie jest ona najnowocześniejsza z tych, jakie możemy podziwiać w grach w Google Play, cieszy oko i pozwala skupić się przede wszystkim na rozgrywce, a nie wszelkich niedoskonałościach wizualnych. Dla mnie – to wystarcza.


logo-app
Slide Soccer
Ludei
0   
qrcode-app