Sleepwalker’s Journey – lunatycy otaczają mnie

1
526

Cierpicie na bezsenność, którą leczycie przy pomocy gier na Waszego androidowego smartfona? Produkcja polskiego studia 11bit studios o nazwie Sleepwalker’s Journey na pewno przypadnie Wam do gustu i uratuje sens istnienia wielu nocy.

W grze Sleepwalker’s Journey wcielamy się w postać lunatyka, który próbuje dotrzeć w krainie snów do swojego łóżka. Nasze zadanie polega na unikaniu wszelakich przeszkód i doprowadzenie w jednym kawałku wspomnianego śpiącego człowieczka do jego „wyra”. Mimo że w snach robić można niemal wszystko, osiągnięcie zamierzonego celu zazwyczaj nie przychodzi w grze z łatwością.

sleep

Polscy programiści z 11bit postanowili wyposażyć swoją senną (na pewno nie w negatywnym tego słowa znaczeniu) produkcję w kilka ciekawych elementów, których na próżno szukać w większości produkcji. Przede wszystkim mowa tu o systemie cofania czasu, który pozwala nam zmienić skutki naszych ostatnich czynności.

Elementy plansz dostępne w Sleepwalker’s Journey ściśle związane są ze snami i tym, co nam się z nimi kojarzy. Chodzimy więc po platformach zbudowanych z „dziwnych-dziwności” takich jak koty, tęcze, chmurki i tym podobne oraz zbieramy gwiazdki i półksiężyce.

sleep1

Na chwilę obecną Sleepwalker’s Journey oferuje ponad 50 poziomów do przejścia. Całą grę przejść można w około trzy godzinki. Uważam, że jest to całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę, w jak dobrym stylu produkcja jest zrobiona oraz patrząc na to, jak mało kosztuje.

Myślę, że Sleepwalker’s Journey każdemu z Was przypadnie do gustu pod względem audiowizualnym. Świat snów prezentowany w grze wygląda świetnie, czyli mówiąc inaczej – tak jak powinien. Jeśli chodzi o dźwięki, bardzo dobrze pasują do klimatu produkcji, co nie oznacza, że po kilku minutach usypiają 😉


logo-app
Sleepwalker's Journey
11 bit studios
0,79 €   
qrcode-app