SlamBots – zręcznościówka nieskomplikowana i pikselowa

0
554

Co, według Was, składa się na dobrą grę zręcznościową? Jeżeli w pierwszej kolejności stawiacie na nieskomplikowaną, aczkolwiek wciągającą rozgrywkę, a w drugiej na pikselową oprawę graficzną – lepiej trafić nie mogliście. Opisywana w tym wpisie apka o nazwie SlamBots powinna spełnić Wasze oczekiwania w stu procentach.

W grze SlamBots wcielamy się w dziwnego ludzika kierującego latającą maszyną. Naszym zadaniem jest skakać po platformach, unikając bądź zabijając latające w naszych okolicach stworki. W trakcie naszej zabawy nie możemy też zapominać o złotych monetach, dzięki którym możemy w późniejszym czasie dokupować różnego rodzaju gadżety.

combo

Rozgrywka do skomplikowanych nie należy, dzięki czemu potrafi już od pierwszych minut wciągnąć nas na naprawdę długo. Bicie własnych rekordów punktowych nie jest jednak w niej wcale tak proste, jak mogłoby się wydawać. Bo choć w SlamBots nie robi się nic poza lataniem i skakaniem na przeciwników, po pewnym czasie na planszach pojawia się coraz więcej wrogów. Najlepszym sposobem na ich jednoczesne zwalczanie i zdobywanie dużej ilości punktów jest wykonywanie combosów, czyli nieprzerwanej masakry na nieprzyjaciołach. Ale uwaga – wystarczy jeden błąd i wszystko trzeba zaczynać od początku!

Sterowanie w grze oparte jest na akcelerometrze. Uważam, że jest to dobre rozwiązanie w tego typu grach, ale wiem też, że nie każdy je lubi. Wydaje mi się, że jeśli bardziej Wam do mojej opinii – powinniście wypróbować apkę od Retro Dreamer.

combo1

Jedną z większych zalet SlamBots jest bez wątpienia oprawa graficzna. 8-bitowy wygląd gry ma swój niepowtarzalny klimat. Dźwięki również są w stylu retro, co na pewno ucieszy każdego, kto ma już swoje lata, lecz lubi od czasu do czasu przypomnieć sobie stare, dobre czasy.


logo-app
SlamBots
Retro Dreamer
0   
qrcode-app