Sherlock Holmes Lost Detective – przeżyj detektywistyczną przygodę!

0
762

Jeżeli podobnie jak ja, uwielbiacie wszelkie tytuły z Sherlockiem w roli głównej, szybko zabierajcie się za testowanie Sherlock Holmes Lost Detective. Gra wkręca, pochłania i… w pewnym momencie rozczarowuje.

Co jest czynnikiem zniechęcającym? Kończąca się energia, mała możliwość uzupełnienia jej bez wydawania prawdziwych pieniędzy (na przykład poprzez połączenie z Facebookiem), czy w końcu mikropłatności. Te ostatnie są zdecydowanie perfidne i po kwadransie naprawdę dobrej zabawy zaczynają nas denerwować.

dwq

Do przejścia mamy jedną sprawę, różne epizody, oraz rozbudowane sceny. Naszym zadaniem jest szukanie wskazówek, które doprowadzą nas do spawy ,,The Copycat”, czyli naśladowcy.

Na kolejne rozmowy z ludźmi, badania, eksperymenty i przeszukiwania miejsc zbrodni tracimy energię, a także złote gwiazdki. Oczywiście za pewną ilość zielonych diamentów możemy dokupić sobie siły, lecz nie ma co się spodziewać dużej ilości kryształków możliwych do zdobycia na planszach – grunt, to mikropłatności…

unnamed

Co tu dużo mówić – gra wciągająca, sympatyczna, dobra graficznie i dźwiękowo, lecz okraszona mikropłatnościami z wszelkich możliwych stron. Tego nie lubimy.

Zapraszanie znajomych do zabawy oczywiście jest jedną z opcji wymiany osiągnięć. Umożliwia także dzielenie się z nimi poziomem swojego detektywistycznego drygu. W trakcie zabawy przychodzi nam bowiem podbijać level gracza, dzięki któremu dostajemy zasłużenie zdobyte fanty.