SHADOWGUN: DeadZone – multiplayerowa strzelanka dobrej jakości

0
1178

Nie trudno jest znaleźć w Google Play strzelankę. Problem zaczyna pojawiać się jednak, kiedy chcemy znaleźć naprawdę dobrej jakości produkcję tego typu. Aby nieco ułatwić Wam poszukiwania, postanowiłem rozejrzeć się porządnie za godnym uwagi tytułem i przygotować o nim wpis. Mój wybór padł ostatecznie na grę SHADOWGUN: DeadZone.

Gra SHADOWGUN z „ogonkiem” DeadZone jest swego rodzaju kontynuacją produkcji o tym samym tytule, która wydana została przede wszystkim z myślą o osobach grających offline. Apka z tego wpisu nastawiona jest głównie na rozgrywkę wieloosobową, a więc taką, która możliwa jest dzięki połączeniu z internetem. Nie muszę więc chyba pisać, kto z całą pewnością nie znajdzie tutaj tego, czego szukał.

gun

W produkcji studia MADFINGER Games mamy okazję wcielić się w jedną z klas postaci i sprawdzić się w roli futurystycznie wyglądającej osoby z bronią w ręku, której celem jest niszczenie każdego napotkanego wroga. Do dyspozycji mamy dwa tryby gry: standardowy Deathmatch oraz Zone Control. Rozgrywka każdego z nich rozgrywa się na jednej z kilku map, jakie dla nas przygotowano. Każda z aren wygląda nowocześnie i – co najważniejsze – przygotowana została w pełnym trójwymiarze o naprawdę wysokiej jakości.

Jak to zwykle w multiplayerach online, aby pełni korzystać z możliwości gry, musimy założyć  profil gracza. Jeśli chcemy, możemy zrobić to przy pomocy Facebooka. Jeśli natomiast nie jesteśmy pewni, czy w ogóle apka przypadnie nam do gustu, istnieje opcja zalogowania się jako gość.

gun1

Wraz ze wzrostem rozegranych przez nas pojedynków, a co za tym idzie zabitych osób, możemy liczyć na różnego rodzaju dodatki, pozwalające nam na modyfikację naszego wirtualnego wyposażenia. Nikogo nie zdziwi pewnie wiadomość, że w grze mamy do czynienia z mikropłatnościami, które przewidują wydanie nawet trzycyfrowych kwot.

Pisałem już nieco o grafice, ale myślę, że w przypadku SHADOWGUN: DeadZone to zdecydowanie za mało. Produkt mobilny naszych południowych sąsiadów prezentuje się bardzo dobrze od samego początku. Można cieszyć się jego wizualnymi aspektami zarówno na tabletach, jak i smartfonach. Gra, niestety, jest dość wymagająca, przez co nie działa prawidłowo na wszystkich urządzeniach.


logo-app
SHADOWGUN: DeadZone
MADFINGER Games
0   
qrcode-app