Run Like Hell! ONLINE – multiplayerowy runner

0
544

Runnery mają, według mnie, jedną podstawową wadę – nie oferują graczowi nic, co mogłoby zachęcić go do zabawy przez okres dłuższy niż kilka minut. Na szczęście, nie jest tak z każdą apką tego typu. Najlepiej widać to na przykładzie Run Like Hell! ONLINE, czyli produkcji stworzonej przede wszystkim z myślą o runnerowych pojedynkach w sieci.

Podczas pierwszego uruchomienia Run Like Hell! ONLINE przychodzi nam założyć konto gracza. Przyznam się, że w tym momencie zapaliła się w mojej głowie lampka ostrzegawcza. Dość szybko jednak zgasła, ponieważ okazało się, że mimo wszystko umożliwiono nam wypróbowanie gry jako Guest. Oznacza to, że możemy bez żadnych zobowiązań sprawdzić, co takiego apka oferuje, a dopiero później związać się z nią na dłużej. Brawo dla twórców!

hell

Run Like Hell! ONLINE pozwala nam na rozgrywkę różnego typu. Jeśli chcemy, możemy wybrać pojedynczy wyścig bądź też zdecydować się na jakiś bardziej złożony pojedynek. Oczywiście, każda rywalizacja odbywa się z udziałem prawdziwych graczy podłączonych do sieci. Wbrew temu, czego się spodziewałem, jedna rundka wcale nie trwa kilkudziesięciu sekund, a co najmniej dwa, trzy razy tyle.

Podczas wyścigu przychodzi nam omijać przeszkody, a także zbierać bonusy, dzięki którym możemy spowolnić naszego przeciwnika przez krótki okres czasu. Sterowanie jest proste jak drut, więc raczej nie ma co o nim wspominać. Warto natomiast napisać coś więcej na temat funkcji społecznościowych gry.

hell1

Za dobre wyniki osiągane w grze możemy awansować do swego rodzaju wyższej ligi. Odwrotnie jest w przypadku pasm porażek. Aby nieco poprawić nasze rezultaty, możemy kupować w wirtualnym sklepie power-upy, takie jak przyspieszenie czy tarcze ochronne. Oczywiście, dodatki nie należą do najtańszych, ale przecież autorzy gry na czymś zarabiać muszą.

Graficznie Run Like Hell! ONLINE prezentuje się tak samo, jak większość runnerów. Wszystko jest w dwuwymiarze, bez zbędnych udziwnień. Czy to dobrze, czy źle? Odpowiedzcie sobie sami. Osobiście uważam, że w tego typu apkach nie potrzeba ultranowoczesnego wyglądu, by miło spędzić czas.


logo-app
Run Like Hell! ONLINE
Mass Creation
0   
qrcode-app