Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters – Subway Surfers z CR7

0
665

Jeżeli śledzicie na bieżąco to, co dzieje się w Google Play, nie będziecie zdziwieni faktem, że ktoś wpadł na pomysł połączenia gry Subway Surfers ze zręcznościówką o trollu imieniem Hugo. Jakby tego było, w to wszystko wplątany został jeszcze piłkarski gwiazdor, Cristiano Ronaldo. To jak – macie ochotę zagrać w Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters?

Autorom opisywanej produkcji dość łatwo udało się połączyć nie do końca pasujące do siebie elementy. CR7 występuje tutaj jako znana osoba, którą goni paparazzi, a z racji tego, że uciekanie zwykłym chodnikiem nie jest żadnym wyzwaniem, Ronaldo postanawia spróbować swoich sił wśród wagonów, torów kolejowych i innych.

cr

Zapytacie pewnie, a gdzie tu miejsce dla Hugo? Odpowiedź może być tylko jedna: nie występuje on od razu, lecz musimy go odblokować. Na szczęście, nie jest to wyjątkowo trudne, bowiem wystarczy zebranie kilku literek. Dzięki temu fani Messiego mogą sobie zmienić głównego bohatera i to właśnie sympatycznym trollem bić kolejne rekordy.

Na pewno każdy z Was grał w Subway Surfers albo coś podobnego. Nie ma co ukrywać, że Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters niewiele różni się od oryginału. Najważniejsze jest tutaj omijanie przeszkód, zbieranie pieniążków i power-upów. Oczywiście, nie zabrakło też misji do wykonania, dzięki którym możemy powiększyć mnożnik uzyskiwanych przez nas punktów.

cr1

Moim zdaniem, w Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters nie został wykorzystany potencjał w kwestii dodatków. Gra w wirtualnym sklepie oferuje jedynie nowe deskorolki oraz ciuchy. Niestety, nie ma ich zbyt wiele, a poza tym nie są jakieś wyjątkowo fajne. Jedyną ich zaletą jest fakt, iż powiększają statystyki oraz zdolności bohatera.

Sterowanie nikogo z Was nie zaskoczy, a więc pisanie na jego temat to tylko strata czasu. Zatrzymajmy się zatem na chwilę przy grafice. Czy Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters wygląda rewelacyjnie? Nie, nie i jeszcze raz – nie. Jeżeli jednak szukacie rozrywki na parę minut, a nie czegoś, co swoją wizualną stroną wbije Was w fotel, będziecie zadowoleni. Tak przynajmniej mi się wydaje.