Riddle That – gra, przez którą Wasz mózg zacznie parować

0
773

Macie dość prostych produkcji, gdzie chodzi tylko i wyłącznie o to, by bez chwili namysłu wykonywać powierzone nam przez autorów zadanie? Bardzo dobrze się składa, bowiem gra Riddle That powstała dla takich, jak Wy. Zanim jednak zaczniecie w nią grać, dajcie umysłowi chwilę odpocząć, bowiem bardzo szybko może się później przegrzać.

Riddle That to zbiór ogromnej ilości łamigłówek. Gra różni się od innych produkcji logicznych tym, że w każdym dostępnym w niej etapie wykonujemy zadanie w inny sposób. Zasady zabawy są proste: musimy w taki sposób kombinować, by dostać się do kolejnego levelu. Wydaje się proste, ale tylko i wyłącznie takie jest na papierze.

riddle3

Jakie zadania czekają na nas w grze? Czasem musimy odpowiedzieć na jakieś pytanie, czasem rozszyfrować kod, a niekiedy po prostu myśleć, myśleć i jeszcze raz myśleć, aby odkryć co takiego autor miał na myśli, tworząc daną planszę. W Riddle That przydaje się wiedza z wielu dziedzin – począwszy od tych najbardziej pospolitych jak świat filmu, a kończąc na nieco bardziej zagmatwanych, do których zaliczyć można programowanie czy szachy.

Etapy w apce podzielone zostały na cztery sezony. Ukończenie każdego z nich wiąże się z wpisaniem na specjalną listę zwycięzców. Autorzy produkcji od czasu do czasu wydają aktualizacje, co bez dwóch zdań zachęca do pozostawienia apki zainstalowanej w smartfonie.

riddle

Dla leniuchów mam dobrą i złą informację – podpowiedzi w Riddle That występują, ale jest z nimi jeden dość istotny problem – nie są dostępne za darmo. Nie wydaje mi się jednak, byście potrzebowali jakichkolwiek wskazówek. Bo po pierwsze – przy odpowiednim wysiłku każdy etap można ukończyć i po drugie – w internecie jest sporo filmików i forów wyjaśniających cel stojący przed nami w danym levelu.


logo-app
Zgadnij To
Morel
0   
qrcode-app