Real Boxing 2 CREED – trenuj pod okiem legendarnego Rocky’ego!

0
666

Bydgoskie studio Vivid Games kilka dni temu wypuściło na rynek drugą odsłonę swojej znanej bokserskiej produkcji. Real Boxing 2 CREED pozwala nam trenować pod czujnym okiem Rocky’ego Balboa, daje okazję do spotkania wielu znanych hollywoodzkich bokserów, a do tego wszystkiego – cóż – prezentuje się pierwszorzędnie!

Nie śledzę newsów związanych z filmami, dlatego byłem lekko zdziwiony, że dokładnie 25 listopada miała miejsce premiera filmu Creed. Opowiada ona o losach syna Apollo Creeda (to ten pan, z którym Stallone walczył w pierwszej i drugiej części „Rocky’ego”) i to właśnie w jego rolę przychodzi nam się wcielić w Real Boxing 2 CREED.

Jeżeli już pędzicie sprawdzić, w którym kinie w Waszym mieście grają wspomnianą produkcję, muszę Was zasmucić – w Polsce „premiera” przewidywana jest dopiero na początek przyszłego roku.

Wracając do samej gry, Vivid Games znów spisało się doskonale. Już od samego początku gierka robi bardzo pozytywne wrażenie i wygląda tak, jak powinna, czyli jak dzieło stworzone przez zawodowców skupionych na jakości. No dobrze, może brakuje w niej czegoś „super, ekstra, wow”, ale myślę, że przeciętnemu graczowi nie będzie to raczej bardzo przeszkadzało. Zresztą, na screenach widać, że i tak wszystko prezentuje się fenomenalnie.

Real Boxing 2 CREED kierujemy karierą podopiecznego Rocky’ego Balboa, a więc mówiąc najprościej jak się da – trenujemy go, a następnie walczymy z coraz to lepszymi przeciwnikami. Jak przystało na produkcję powiązaną z filmem, nie zabrakło w niej takich legend jak Ivan Drago czy Clubber Lang. Oczywiście, na pojedynki z nimi trzeba sobie zasłużyć, a to wcale nie jest tak łatwe, jak mogłoby się niektórym wydawać.

Poza standardowym trybem dla pojedynczego gracza, bydgoskie zdolniachy przygotowały również coś dla miłośników Multiplayera. Co takiego można znaleźć w zabawie wieloosobowej? Eventy społecznościowe, specjalne wyzwania oraz walki z bossami.

Real Boxing 2 CREED pobierzecie z Google Play za darmo. Co prawda, w grze musicie liczyć się z występowaniem mikropłatności, ale zdecydowanie nie należą one do bardzo nachalnych czy przeszkadzających w odczuwaniu frajdy.