Rail Rush – pogoń za złotem

0
550

Czy dla złota i bogactwa jesteście w stanie zrobić wszystko? Wasza twierdząca odpowiedź oznacza, że na pewno będziecie starać się osiągać jak najlepsze rezultaty w grze Rail Rush. Ostrzegam jednak – nie możecie być zbyt podatni na nudę, bo we wspomnianej produkcji nie ma dostępu do ogromnej ilości plansz i dodatków.

Główny bohater produkcji Rail Rush jest poszukiwaczem złota, który pewnego dnia postanowił poszukać swojego ukochanego kruszcu w ciemnej jaskini. Aby nie było mu zbyt łatwo, autorzy produkcji wspomniane miejsce wyposażyli w tory i wagonik. To właśnie takim środkiem transportu przyjdzie nam podróżować w apce przez cały czas.

goldi

Gra działa na zasadzie runnerów. Naszym jedynym celem jest więc zdobywanie jak najlepszych rezultatów dystansowych, czyli inaczej rzecz ujmując, kierujemy się w niej zasadą – im dłużej, tym lepiej. W trakcie rozgrywki – rzecz jasna – nie mogło zabraknąć kawałków złota, które musimy zbierać w jak największej ilości.

Cenne kamyczki o złotawym kolorze zbieramy nie tylko czysto „dla funu”. Niestety, zbyt wielu dodatków do kupienia nie mamy. Autorzy postanowili dać nam jedynie możliwość zmiany głównego bohatera, a i o kilku power-upach nie zapomnieli, za co należy im się słowo uznania.

goldi1

W grze sterujemy za pomocą akcelerometru i ekranu dotykowego. Jest to najlepsze rozwiązanie w tego typu produkcjach. Dobrze, że przy tworzeniu Rail Rush nie eksperymentowano z systemem kierowania postacią, bo mogłoby to się źle skończyć. A tak jest i dobrze, i standardowo.

Oprawa audiowizualna apki na kolana mnie nie powaliła. Mam jednak świadomość, że tego typu produkcje powstają przede wszystkim po to, by bawić przez kilka minut, a nie paręnaście godzin. Nie będę więc w tej kwestii narzekał, a powiem tylko – jeżeli jesteście wybredni, poszukajcie innej gry.


logo-app
Rail Rush
Miniclip.com
0   
qrcode-app