Pyro Jump – spal, księżniczkę, spal! [VIDEO]

2
517

Piękne, długowłose i infantylne do potęgi księżniczki występujące w bajkach potrafią być wkurzające. Jeśli uważacie podobnie, macie wiele wspólnego z głównym bohaterem gry Pyro Jump, który jest siejącym zniszczenie ognistym płomieniem. Zanim jednak zabierzecie się za lekturę wpisu, a później pobieranie apki, ostrzegam: gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Odłóżcie więc plany na dzisiejszy dzień, bo na pewno nie pójdziecie na żadne umówione spotkanie.

Ognisty płomień będący najważniejszym elementem gry Pyro Jump mieszkał sobie w mieszkanku pewnej starszej pani. Pewnego dnia jego opiekunka postanowiła stworzyć sobie przyjaciółkę w postaci papierowej księżniczki. W obawie przed utratą pozycji lidera milusińskich staruszki, płomień postanowił zrobić porządek ze swoją nową „koleżanką”. To czy mu się powiedzie, czy też nie zależy tylko i wyłącznie od nas. Możecie być pewni, że łatwo nie będzie.

pyrko1

Apka oferuje nam 80 plansz podzielonych na cztery kolorowe rozdziały. Na każdym levelu czekają na nas obracające się (i obserwujące nas!) elementy, za pomocą których płomień może się poruszać. Wraz z naszym postępem w grze poszerza się grono pomagających oraz przeszkadzających nam rzeczy. Mamy koliste trampoliny, a także kolczaste pułapki. Nie brakuje też okręgów kierunkowych, które zmuszają nas do odbicia się w konkretną stronę.

Sterowanie w Pyro Jump ograniczone zostało do dotykania palcem ekranu w momencie, gdy chcemy przeskoczyć z jednego elementu na drugi. Mimo że początkowo gra wydawała mi się prosta, na filmiku będziecie mogli przekonać się na własne oczy, że wcale do najłatwiejszych to ona nie należy.

pyrko

Jeśli chodzi o grafikę zastosowaną w produkcji, powiem szczerze – zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia. Już dawno nie widziałem tak ładnie i solidnie zrobionej gry. Wszystkie jej elementy idealnie pasują do ogólnego klimatu, dzięki czemu aż miło spędza się z nią czas.


logo-app
Pyro Jump
PINPIN TEAM
0   
qrcode-app