Przyznaj się – polska gierka hitem internetów

2
901

Przyznaj się, to polska gra rzeszowskiego studia Simplicity. Produkcja oferuje fantastyczną zabawę podczas domówek i innych spotkań ze znajomymi.

Niewiele jest gier, które w pełni koncentrują się na zapewnieniu frajdy wielu graczom przed jednym ekranem jednocześnie. W redakcyjnym zakątku podczas przerwy przetestowałam Przyznaj się i mogę swobodnie polecić tę formę spędzania wolnego czasu wszystkim fanom szczerości.

W Przyznaj się – jak sama nazwa wskazuje – musimy wykazać się prawdomównością na temat swojego życia. Odpowiadanie na osobiste pytania może okazać się doskonałym sposobem na bliskie poznanie kolegów i koleżanek. Pytani jesteśmy między innymi o życie rodzinne, imprezy, sferę seksualną, oraz inne.

Autorzy doskonale poznali gusta Polaków, bowiem już w pierwszej części zabawy zwrócili się do graczy z zapytaniem o to, czy spożywają akurat alkohol. Odpowiedź jest ważna, bo w przypadku przyznania się któregoś z graczy do danego zachowania, konieczne jest wykonanie swego rodzaju kary, która często w opcji alkoholowej polega na napiciu się z sąsiadem 🙂

Zasady są banalne. Czytamy pytanie i czekamy na odpowiedzi znajomych. Osoby, które się zgłosiły, muszą wykonać misję ukrytą pod kartonikiem. Dalsza zabawa polega na odkrywaniu kolejnych pytań i wzajemnej szczerości 🙂

Pobierz w Google Play.