Project Frox – a kiedy jeden bohater to za mało…

0
669

Project Frox to jedna z ciekawszych gier zręcznościowych, z jakimi spotkałam się w Google Play. Jeżeli uda Ci się pokonać 3 poziomy tutorialu i będziesz mieć siłę na więcej, zabawa może okazać się fantastycznym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

W produkcji naszym zadaniem jest sterowanie jednym, bądź dwoma stworzeniami, które poruszają się po skomplikowanych platformach. Cel jest prosty: dostać się do końcowego portalu. Nie jest to jednak takie proste, bowiem na naszej drodze pojawia się wiele przeszkód a największą z nich jest stwór jaki bez przerwy kroczy za nami i ma ochotę nas pożreć.

Do pokonania jest 12 leveli. Każdy zawiera bardzo dynamiczną i przyjemną ścieżkę dźwiękową, która – przynajmniej w mojej opinii – nakręca do działania.

Żeby radzić sobie w kolejnych wyzwaniach, należy pobudzić do pracy odpowiednie części mózgu. Diabelnie trudne jest bowiem obsługiwanie dwóch postaci jednocześnie, podczas gdy każda z nich ma przed sobą inną trasę i inne przeszkody w zupełnie różnych miejscach. To, co jest jedno, to pędzący potwór, który goni raz jednego, raz drugiego żabo-robota.

Pobierz w Google Play.