Prawda czy Fałsz – sprawdź swoją wiedzę

0
571

Uważacie się za najmądrzejszych na świecie? Zanim ogłosicie to całemu światu, sprawdźcie swoją wiedzę w grze mobilnej o nazwie Prawda czy Fałsz, która została opublikowana  w Google Play przez polskiego programistę, Jakuba Pomykałę.

Gra o nazwie Prawda czy Fałsz jest quizem z wiedzy ogólnej. Nie mamy tutaj dostępnych kategorii tematycznych, dlatego aby wypaść jak najlepiej, trzeba posiadać wszechstronne informacje z wielu dziedzin życia. Pytania dostępne w programie są bardzo różne – mamy te dotyczące sportu, sentencji łacińskich, a także polityki. Oczywiście, to nie wszystko. Nie sposób jednak wymienić tutaj nawet większości, bowiem jest tego naprawdę bardzo, bardzo wiele.

prawda1

Zgodnie z tym co głosi tytuł apki, na pytania odpowiadamy w niej, dotykając przycisków Prawda bądź Fałsz. Jeżeli obawiacie się, czy dacie sobie radę z każdą kategorią, mogę Was uspokoić – trzykrotnie można się pomylić, tak więc jeden błąd nie jest jednoznaczny z końcem rozgrywki.

Zabawa w Prawda czy Fałsz podzielona jest na poziomy. Każdy poziom to określona liczba pytań. Oczywiście, im więcej leveli za nami – tym lepszy rezultat punktowy. Aplikacja wskazuje nam osobisty rekord, dzięki czemu mobilizuje nas do spróbowania swoich sił po raz kolejny i kolejny.

prawda

Aby nieco urozmaicić rozgrywkę, autor Prawda czy Fałsz przygotował osiągnięcia do wykonania. W sumie jest ich 40, a każdym z nich można podzielić się ze znajomymi w portalu społecznościowym. Jak dla mnie – bardzo dobry pomysł.

Użytkownicy Google Play narzekają, że w grze roi się od błędów – zarówno ortograficznych, jak i merytorycznych. Osobiście nie zauważyłem wielu niedoskonałości. Wiem jednak, że Prawda czy Fałsz to produkcja często aktualizowana, tak więc myślę, że zgłaszane problemy bardzo szybko zostaną w niej rozwiązane.


logo-app
Prawda czy Fałsz AKTUALIZACJA
Jakub Pomykała
0   
qrcode-app