Polskie Złote Zdrapki – no, spróbuj szczęścia!

0
2182

Mówi się, że żeby wygrać, trzeba grać, a ostatnio w reklamach słyszy się też slogan nawołujący: „daj szansę swojemu szczęściu!”. Jeżeli macie w domu kogoś uzdolnionego matematycznie, wytłumaczy Wam, dlaczego warto pieniądze na zdrapki odkładać do świnki skarbonki. A gdybyście poczuli gdzieś wewnątrz siebie, iż czujecie potrzebę wygrania pieniędzy, zachęcam do wypróbowania mobilnej produkcji Polskie Złote Zdrapki.

Nie twierdzę, że nikt nigdy w „Totka” nie wygrał, ale trudno nie zgodzić się z faktem, iż istnieje naprawdę nikłe prawdopodobieństwo wygranej. Warto się z tym pogodzić, bo tylko w grach takich jak Polskie Złote Zdrapki można w ciągu paru chwil zarobić parę tysięcy, a później – nawet „inwestując” – nie stracić chociaż połowy tej kwoty.

zdrapk

Polskie Złote Zdrapki to wyjątkowo prosta produkcja. Kiedy ją uruchomicie, do razu będziecie wiedzieć, co robić. Najpierw jednak przyjdzie Wam zaakceptować regulamin. Niby jest to standard, ale w tym przypadku taki wymóg wydał mi się dość podejrzliwy (po prostu w amatorskich gierkach zdarza się raczej dość rzadko). Ale mogę zapewnić: autorzy nie próbują Was w żaden sposób wyrolować, bądź ja tego nie zauważyłem.

W opisywanej grze – co łatwe do przewidzenia – zdrapujemy wirtualne kuponiki i staramy się zarobić jak najwięcej pieniędzy. Na start dostajemy w prezencie kilka szans na wygraną, a później każdą kolejną musimy kupować za uzyskane środki.

Trzeba przyznać, że ekipa Ready Square ma talent do wymyślania zdrapek. Po pierwsze, są pełne humoru. Po drugie, nie ma w nich miejsca na banalne rozwiązania. I wreszcie po trzecie – dają nam zarobić, a przecież to lubimy najbardziej.

zdrapk1

Można było spodziewać się tego, że w Polskie Złote Zdrapki łatwiej będzie dojść do pierwszego miliona, niż w rzeczywistości. Mimo to, nie można powiedzieć, że gra należy do prostych. Szczególnie, że do odblokowania niektórych zdrapek potrzebujemy pieniędzy, a te na drzewach nie rosną.

Chociaż waluta występująca w Polskie Złote Zdrapki nijak ma się do prawdziwych złotówek, bawiłem się przy opisywanym tytule całkiem nieźle i z czystym sumieniem mogę go polecić. Każdemu – nie tylko fanom brudzenia sobie paznokci!