Polar Pop Mania – foczki potrzebują Twojej pomocy!

0
728

Mógłbym użyć wielu słów, żeby przekonać Was, iż Polar Pop Mania to jedyna w swoim rodzaju, a do tego bardzo wciągająca, gra. Sumienie jednak mi na to nie pozwala, a to z kolei powinno być przez Was zrozumiane jednoznacznie – produkcja z tego wpisu nie dla każdego będzie godna uwagi.

Bohaterami Polar Pop Mania są zimnolubne zwierzątka, które nazwane zostały fokami. Mamusia, czyli ta najstarsza i największa w stadzie, ma za zadanie uwolnić wszystkie swoje dzieci. Gdzie zostały one uwięzione? Myślałem, że to jasne – oczywiście, iż w kolorowych bańkach. I to my musimy je w każdej planszy rozbijać!

foczki

Na pewno każdy z Was miał już kiedyś okazję do tego, by sprawdzić się w podobnej układance. Na górze znajdują się elementy do zniszczenia, natomiast z dołu wyrzucamy losowo przyznane kule i tym samym staramy się jak najszybciej ukończyć powierzone nam zadanie.

Początki w grze są dosyć łatwe, ale nie jest tak przez cały czas. Polar Pop Mania oferuje nam obecnie ogromną ilość poziomów i wraz z naszym postępem, robią się one coraz to bardziej wymagające. Na szczęście, raz na jakiś czas skorzystać można z pomocnych power-upów, które niekiedy potrafią bardzo ułatwić sprawę.

Pomysł na stworzenie przygody o uwięzionych fokach, które wpadają do wody i przytulają się do swojej mamusi, jak najbardziej mi się podoba. Niestety, trzeba powiedzieć to sobie wprost – Polar Pop Mania nie jest wyjątkowo wyróżniającą się aplikacją. A właściwie to zawiera głównie to, co cała reszta.

foczki1

Pod względem graficznym i dźwiękowym umieściłbym grę z tego wpisu w ścisłej czołówce podobnych androidowych aplikacji. Co do rozgrywki, chyba nie ma sensu się na jej temat dłużej wypowiadać. Każdy ma swój gust i musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie, czy Polar Pop Mania odpowiada jego wymaganiom.

Na koniec małe ostrzeżenie – mikropłatności jest w Polar Pop Mania całkiem sporo i strasznie kuszą nas na każdym kroku. Pamiętajcie, żeby im się nie dać!