Pizza Rider – proszę, pizzo, nie spadaj!

0
516

Z racji nieciekawych warunków pogodowych, większość z Was z pewnością dłużej wraca do domów po ciężkim dniu pracy bądź szkoły. Wiem z doświadczenia, że w tego typu chwilach bardzo pomocne są nieskomplikowane produkcje mobilne o rozgrzewającej tematyce. Właśnie dlatego postanowiłem zaproponować Wam dzisiaj ciekawą – i co bardzo ważne darmową – grę o nazwie Pizza Rider.

Głównym bohaterem gry Pizza Rider jest osobnik zwany w społeczeństwie dostawcą pizzy. Mimo że wspomniana postać musi nieraz przemieszczać się po ośnieżonej drodze, nie śliskość drogi jest jej największym wrogiem, a raczej jej pagórkowatość. Mówiąc w skrócie, musi on uważać przede wszystkim na to, by transportowane przez niego placki pizzy nie spadły na ziemię, kiedy podjeżdża bądź zjeżdża z górki. Wydaje Wam się to proste? Mnie też się wydawało. Dość szybko jednak apka nauczyła mnie pokory. bake1

Pizza Rider jest przedstawicielem tytułów, gdzie rozgrywka nie ma końca. Nie doświadczymy więc tutaj ogromnego zbioru leveli do przejścia, bowiem naszym jedynym celem jest przejechanie z pizzą na dachu tak daleko, jak tylko jesteśmy w stanie. Na szczęście, pizza mająca kontakt z ziemią nie od razu nadaje się do kosza, a tym samym nie sprawia, że musimy rozgrywkę zaczynać od nowa. Kilka błędów w sztuce możemy zaliczyć.

Podczas jazdy wirtualnym pojazdem nie tylko przychodzi nam zwracać uwagę na przebyte metry, lecz także zbierać złote pieniążki. Autorzy w sklepiku przygotowali dla nas kilka fajnych dodatków, między innymi, postać dostawcy-zombiaka czy… pirata rozwożącego jedzonko łódką wyposażoną w koła.

bake

Audiowizualnie Pizza Rider jest udanym produktem. W grach tego typu nigdy nie mamy do czynienia z rewelacyjnym, nowoczesnym wyglądem, dlatego ciężko jest się tak naprawdę do czegokolwiek przyczepić. Uważam, że gra jest znakomitym pomysłem na zimę, kiedy to wracając do domu, bardzo często przychodzi nam myśleć o ciepłym, świeżutkim jedzonku.


logo-app
Pizza Rider
infinitypocket
0   
qrcode-app