Pinball Sniper – nieśmiertelne flippery w nowej (świetnej!) odsłonie [VIDEO]

0
742

Kiedyś ludzie potrafili spędzać przed flipperami wiele godzin i emocjonować się każdym nowym rekordem albo też niespotykaną, śmieszną wpadką. Czasy się zmieniają – powiecie. Tak, to prawda. Gra mobilna Pinball Sniper pokazuje jednak, że uderzeanie piłeczką od dwóch ruszających się elementów jest czymś, co nigdy się nie znudzi.

Grę z tego wpisu stworzyło znane nam wszystkim studio Ketchapp. Nie obchodzi mnie to, że jakiś czas temu opisywałem ich inne dzieła. Dochodzę do wniosku, że każdą naprawdę godną uwagi apkę warto zrecenzować, bo przecież mobilna rozrywka służy do tego, by zabijać nudę, a tej nie brakuje w życiu nawet najbardziej aktywnej osoby, jaką widział świat.

pinball

Mógłbym zakończyć testy gry Pinball Sniper po paru minutach, ale odbijanie piłeczek od flipperów tak mnie pochłonęło, że na pierwszy odpoczynek od ekranu przyszedł czas dopiero po ponad półgodzinie. I nie chcę słyszeć, że to dziwne. Owszem, apka z tego wpisu nie oferuje czegoś wielce oryginalnego, ale zdecydowanie potrafi zająć nam krótszą, a jak potrzeba to i dłuższą, chwilkę.

Podobnie jak w klasycznych automatach zwanych flipperami, w Pinball Sniper robimy co tylko w naszej mocy, by piłeczka nie dostała się w obszar znajdujący się poniżej części służących do odbijania. Wiecie na pewno, o co dokładnie chodzi, tak więc pisać o tym nie trzeba. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że punkty zdobywać tutaj możemy tylko w jeden sposób i to wcale nie w oczywisty.

pinball1

Aby powiększyć swój dorobek punktowy, musimy zahaczyć kulką o kolorowe, drogocenne kamyczki znajduje się na planszy. Im więcej takowych błyskotek uda nam się zebrać, tym trudniej o zgarnięcie kolejnych. Dlaczego? Bo autorzy Pinball Sniper przygotowali dla nas sporo przeszkód w postaci „grzybków”.

Zabawa w grze nie polega tylko na śrubowaniu rekordów. Jeżeli jesteśmy dobrze zmotywowani i nie brakuje nam umiejętności, bez najmniejszych problemów w szybkim tempie zbierzemy sto, a nawet więcej fantów. Dzięki temu będzie mogli kupić sobie mobilne potwory, które – niestety – są niczym innym jak wizualnym urozmaiceniem.