Paper Wings – relaksacyjna gra zręcznościowa

0
680

Paper Wings prezentuje się naprawdę ładnie. Ta odstresowująca produkcja dostępna jest w Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli macie zszargane nerwy, uruchomcie grę i oddajcie się błogiej przyjemności.

W Paper Wings sterujemy ptakiem. Naszym celem jest – zależnie od trybu jaki wybraliśmy – latanie po planszy i zbieranie słoneczek na czas, zbieranie fantów bez ograniczenia czasowego, swobodny lot bez żadnych atrakcji, bądź tryb hazardzisty, czyli omijanie czerwonych elementów i kolekcjonowanie żółtych.

Do naszej dyspozycji oddano kilkanaście ptaków. Wiele z nich możemy zgarnąć poprzez ocenę aplikacji, czy połączenie się z portalami społecznościowymi. Resztę odblokujemy przy pomocy złotych pieniążków zbieranych podczas zabawy.

Do tej pory można było grać tylko w trybie jednego gracza. Pojawiła się opcją gry w multiplayerze, ale póki co nie jest jeszcze dostępna. Trwają prace, by jak najszybciej trafiła do wygłodniałych graczy 🙂

Jeżeli szukacie aplikacji, która Was zrelaksuje, zdecydowanie możecie zaufać Paper Wings. Bardzo przyjemna produkcja, w której sposób sterowania jest naprawdę genialny. Narzekać mogę tylko na brak rozbudowanych plansz. Poruszamy się bowiem tylko po jednym skrawku scenerii, co niekoniecznie na dłuższą metę jest wciągające.

Pobierz w Google Play.