Papa Pear Saga – odbijanie kulki od kulek to fajna sprawa!

2
668

Dużo osób w ostatnim czasie spędza czas nad grą Papa Pear Saga. Powiem szczerze, że na samym początku nie rozumiałem fenomenu zabawy polegającej na odbijaniu kulki od innych kulek. Teraz już jednak wiem, co takiego znajomi z Facebooka widzą w tej apce. A jeśli Wy jeszcze tego nie wiecie, po przeczytaniu tego wpisu powinno się to zmienić.

Najważniejszą postacią gry Papa Pear Saga jest kula wyposażona w oczy i buzię, która ma na sobie kask i okulary. Nasze zadanie w apce polega na wystrzeliwaniu z armatki wspomnianego „cosia” i zdobywanie punktów poprzez odbijanie go od innych podobnych elementów oraz trafiając do dzbanuszków z zębami. Musicie przyznać, że klimat apki jest dość niecodzienny. Nie jest to jednak powód, by wrzucać ją do worka z mało ambitnymi tytułami.

papa

Jak przystało na grę twórców takich hitów jak Candy Crush czy Pet RescuePapa Pear Saga oferuje ponad 100 poziomów do ukończenia. Żeby było ciekawiej, zadania stojące przed nami nie są zawsze takie same. Raz nastawiamy się tylko na zbieranie punktów, raz na zrzucanie owoców do koszyków, a czasem po prostu musimy odblokować dostęp do zębatych dzbanków o różnych kolorach. Każdy etap można zaliczyć na maksymalnie trzy gwiazdki. Oczywiście, nie jest to proste do zrealizowania, choć można posłużyć się płatnymi „dopalaczami”.

Minusem produkcji jest limit żyć. Każda skucha w levelu wiąże się z utratą serduszek, których deficyt nie jest dla nas niczym dobrym. Na szczęście, dzięki Facebookowi, a raczej naszym znajomym w tym portalu, możemy w dość szybki sposób naładować „akumulatory”. Szkoda tylko, że bez „Fejsa” nie da się za wiele zdziałać.

papa1

Pod względem audiowizualnym Papa Pear Saga wyróżnia się dość pozytywnie na tle konkurencji. Plansze są kolorowe do bólu, oprawa dźwiękowa miła dla ucha, a i bohaterowie  dość nieprzeciętni.

Gra dostępna jest całkowicie za darmo, tak więc myślę, że w wolnej chwili powinniście ją wypróbować. Szczególnie tyczy się to miłośników dość niekonwencjonalnych rozwiązań, no i – rzecz jasna – użytkowników Wszechobecnego Facebooka.


logo-app
Papa Pear Saga
King
0   
qrcode-app