Paddle Panda – wcinasz pizzę, omijasz przeszkody – proste!

0
465

Pewna panda pewnego dnia postanowiła sobie popływać na dmuchanej oponce. A że nie wyobraża sobie życia bez jedzenia, dla motywacji porozrzucała po drodze trochę swojej ulubionej pizzy. Teraz Wasza w tym głowa, by najadła się jak najwięcej i jeszcze więcej przepłynęła! Wszystko to w gierce Paddle Panda.

Opisywana gra jest bardzo prosta, ale można dzięki niej naprawdę porządnie się zrelaksować. Usiadłem do niej z zamiarem pogrania przez kilka minut, a w końcu przestałem dopiero po półgodzinie. I najlepsze jest to, że wcale na tym się nie skończyło. Paddle Panda cały czas mnie korci i pewnie dzisiaj w ciągu dnia znowu spędzę z nią nieco wolnego czasu.

panda

Rozgrywka w tym przypadku – niestety – cały czas toczy się w tym samym miejscu. Jest to rwąca rzeka otoczona skalistym brzegiem i drzewami. Jako gracze, bardziej jesteśmy nurtem wody, niż zwierzątkiem. Naszym celem jest natomiast wpływanie na „pojazd” pandy, czyli innymi słowy – kierowanie go na pizze oraz monety, a także omijanie za wszelką cenę ostrych kamieni.

Paddle Panda liczy się dystans, jaki pokonamy. Nie chodzi jednak tylko o to, przez ile metrów uda nam się uniknąć przeszkód, lecz również o ilość zjedzonych przysmaków. Pizze to bowiem swego rodzaju paliwo dla pandy. Każde zgarnięcie trójkącika z pepperoni to trzy sekundy premii. Kiedy pula czasowa dochodzi do zera, zabawa automatycznie dobiega końca.

panda1

Chcecie wiedzieć, po co w tym wszystkim monety? To proste: dzięki nim zdobywamy nowych bohaterów i oponki. Niestety, aby kupić wybraną pozycję ze sklepu, musimy płacić prawdziwymi pieniędzmi. Te wirtualne pozwalają jedynie na zgarnianie tajemniczych prezentów z losową zawartością, a to nie zawsze jest satysfakcjonujące.

Paddle Panda nie jest i nigdy nie będzie mobilnym hitem pokroju najlepszych dzieł Rovio. Nie ma aż takiego charakteru i zdecydowanie nie oferuje wyjątkowo uroczej grafiki. Jeżeli to Wam nie przeszkadza, właśnie znaleźliście dla siebie coś niemal idealnego na nudne popołudnie!