Oil Hunt 2 – Birthday Party – polowanie na ropę naftową

0
667

Nie do końca wiem jaką ilość ilość poziomów autorzy Oil Hunt 2 – Birthday Party oferują graczom, ale mogę spokojnie powiedzieć, że dwie godziny zabawy przy dość dużych umiejętnościach wysysania rurą ropy naftowej nie wystarczają na wyczerpanie wszystkich plansz.

Przez ostatnie kilkadziesiąt godzin oddawałam się przyjemności sprawdzania swoich umiejętności zręcznościowych w Oil Hunt 2. Głównym bohaterem produkcji jest kudłaty stworek, który żywi się paliwem. Aktualnie organizuje przyjęcie urodzinowe, więc za każdym razem, kiedy uda nam się awansować do kolejnego levelu, na imprezę wpadają nowi goście.

Twórcy zadbali o to, byśmy nie musieli płacić. Co prawda mikropłatności istnieją, ale w żaden sposób nie są uciążliwe. Co pewien czas naszym oczom ukazują się sponsorowane reklamy – to załatwia sprawę wszelkich żyć i innych bajerów, z którymi mamy coraz częściej do czynienia.

Sposobem na ożywienie się po przegranej w grze (przy niekorzystaniu z monet), jest obejrzenie video. 30 sekund wystarczy, by móc kontynuować wbijanie kija do podziemnych jam i wysysanie ropy będącej smakołykiem dla imprezowiczów.

Gra doskonała dla każdego miłośnika aplikacji, które sprawdzają precyzję i cierpliwość. W moim odczuciu dzieło doskonałe. Wyłączając internet, pozbywamy się całkowicie jedynej rzeczy, na jaką możemy narzekać, czyli reklam 😉

Pobierz w Google Play.