Nun Attack: Run & Gun – nie zadzierajcie z zakonnicami!

1
817

Kościół wydaje się mieć coraz więcej przeciwników. Mimo że wszyscy duchowni zachowują się dość niewinnie i robią wszystko, by popularyzować pokój gdzieś w Watykanie szkolone są zakonnice do zadań specjalnych, które niczego – absolutnie niczego – się nie boją. Jeżeli chcielibyście zobaczyć wspomniane siostry w akcji – zagrajcie w apkę o nazwie Nun Attack: Run & Gun.

Nun Attack: Run & Gun to historia czterech sióstr zakonnych, których misją jest zniszczenie wszystkich wysłanników zła, jacy mieszkają na naszej planecie. Na czym dokładnie gra polega? Wszystko sprowadza się w niej do biegania wspomnianymi zakonnicami i korzystania z dostępnych przycisków akcji, z których jeden służy do ślizgania się po podłożu, a drugi… do strzelania z broni.

nun

Im więcej metrów uda nam się przebiec w danej rundzie, tym lepiej. Wprawdzie zabijanie nieprzyjaciół stojących nam na drodze nie daje nam super zastrzyku punktów, ale jest świetną zabawą. W końcu chodzi tu o duchowne strzelające do kościotrupów z piłami mechanicznymi. Trudno się nie zaśmiać, prawda?

Pobicie własnego rekordu punktowego nie powinno być naszą jedyną motywacją do tego, by dawać z siebie wszystko, grając w Nun Attack: Run & GunTrzeba pamiętać także o złotych pieniążkach. Dzięki nim możemy kupować amunicję i inne cuda-wianki dla naszych koleżanek w biało-czarnych strojach. Dodatków jest całkiem sporo, tak więc na pewno nie będziecie narzekać.

nun1

Graficznie apka prezentuje się całkiem dobrze. Myślę, że niejedni twórcy runnerów mogliby patrzeć na nią jako wzór. Niby jest to tylko 2D, ale w niczym to nie przeszkadza. Dźwięki też są nie najgorsze, ale – osobiście – nie jestem w stanie znieść ich dłużej niż kilka minut. Na szczęście, w tego typu gry zazwyczaj jednorazowo właśnie tyle się gra.

Pozostaje zadać sobie pytanie, czy warto pobrać Nun Attack: Run & GunWedług mnie tak. Po pierwsze – fajnie można zająć sobie czas, a po drugie – siostry zakonne w naszym smartfonie będą na pewno bronić nas przed złymi mocami 😉


logo-app
Nun Attack: Run & Gun
Frima Studio Inc.
0   
qrcode-app