My Dolphin Show – akrobacje, wariacje i… surowe punktacje

0
491

Gra My Dolphin Show pozwala graczom na sprawdzenie się w roli tresera delfinów. Grafika jest w tym przypadku kolorowa, a dźwięki słodkie niczym landrynki. Na szczęście (i mówię to z pełnym przekonaniem!), sama produkcja nie należy do wyjątkowo dziecinnych i jestem przekonany, że spodoba się nawet nieco starszym graczom!

My Dolphin Show nie jest strategią, w której nasze działania mają ogromny wpływ na zachowanie zwierząt. Zdecydowanie bardziej zaliczyłbym tę gierkę do zręcznościówek, ponieważ podczas treningów i pokazów to właśnie my wcielamy się w delfiny i staramy się robić to, czego wymaga trenerka.

delfin

Działy w grze podzielone są ze względu na miejsca w wirtualnym świecie. Naszym pierwszym przystankiem są Hawaje, gdzie nie tylko przychodzi uczestniczyć w szkoleniach, lecz także specjalnych pokazach dla szerszego grona widzów. Mimo że ćwiczenia są mniej oficjalne, publiczność występuje także i w nich, a to z kolei oznacza, że nawet przez chwilę nie możemy zapominać o wzorowym wykonywaniu zadań.

Na starcie kariery w My Dolphin Show nie musimy martwić się o krytyczne nastawienie do naszych działań. Później jest z tym znacznie gorzej, bo przecież robimy się coraz bardziej znani, tak więc wymaga się od nas znacznie więcej niż na początku. Jeżeli lubicie wyzwania, na pewno będzie się Wam podobać i każda minuta spędzona z grą poprawi Wam nawet najgorsze humory.

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, w My Dolphin Show mamy do dyspozycji całkiem sporą ilość dodatków. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie duży wybór zwierzaków, które mogą pochwalić się różnymi umiejętnościami, kolorami i tak dalej, i tak dalej. Oczywiście, bez wirtualnej kasy trudno będzie Wam szaleć, ale – jakby co – zawsze możecie skorzystać z mikropłatności.

Ludzie w Google Play wystawiają My Dolphin Show bardzo wysokie oceny i w żadnym wypadku im się nie dziwię. Plusem jest w tym przypadku nie tylko różnorodność w kwestii rozgrywki, ale również pasujące do całości dźwięki, spora ilość dodatków oraz możliwość zabawy w trybie offline!