Mucho Party – imprezowy „must have”

0
1585

Co robić, kiedy impreza, którą zorganizowaliście albo po prostu na której jesteście, w ogóle się nie klei? Podejrzewam, że znacie wiele wyjść z tego typu sytuacji. Domyślam się jednak również, że nie wszystkie z nich nadawałyby się do portalu przeznaczonego dla osób w różnym wieku. Dlatego nie będę kazał Wam w komentarzach zamieszczać propozycji. Opowiem Wam natomiast nieco o fajnej apce Mucho Party.

Przed grą w Mucho Party przychodzi nam założyć swój profil. Najpierw wpisujemy swoje imię, a następnie wybieramy przebranie, wśród których znaleźć możemy chociażby budzik, telefon, pomidora lub cytrynę. Po pierwszych dwóch krokach pozostaje jedynie wykonać sobie trzy fotki. Dwie wesołe i jedną smutną.

Aby ocenić nasze umiejętności, autorzy apki na samym początku przygotowali dla nas mini-gierkę, w której sprawdzany jest przede wszystkim refleks. Im lepszy wynik uda nam się uzyskać, tym lepszych przeciwników zobaczymy na swej drodze do osiągnięcia sukcesu oraz więcej będziemy musieli się namęczyć (w porównaniu z dziecięcym poziomem trudności), by uzyskać określoną liczbę punktów.

Mucho Party oferuje nam dwa tryby zabawy. Pierwszy z nich jest tak zwaną szybką rozgrywką. Nie zajmujemy się w nim szczegółami, a jedynie wybieramy rywala, jedną z trzydziestu gier i ruszamy do niezobowiązującej walki, która skutecznie może posłużyć nam również jako trening przed poważniejszymi wyzwaniami.

Drugi rodzaj rywalizacji pozwala na skorzystanie z jednej z czterech opcji. Dostępne są, między innymi, liga czy też wirtualna wersja zabawy kółko i krzyżyk. Warto dodać, że przygotowano tutaj zarówno coś dla dwóch, jak i trzech graczy, tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby do zabawy włączyć większe grono najbliższych nam osób.

Oczywiście, Mucho Party to gra stworzona przede wszystkim z myślą o Multiplayerze. Jeżeli chcemy, możemy bawić się z komputerem, ale opcja stworzenia profili innych osób także jest dostępna. Co najważniejsze, wszystko odbywa się na jednym urządzeniu, a to z kolei oznacza, że nasz znajomy wcale nie potrzebuje zainstalowanej apki, aby z nami zagrać.

Niestety, największym minusem Mucho Party jest fakt, iż jej bezpłatna wersja oferuje tylko trzy gry. Szybkie naciskanie na dzwoniące telefony czy też strzelanie do meteorytów to fajna zabawa, ale nudzi się już dosłownie po kilku minutach. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie dokupienia pakietu dodatkowych gier. Problem tylko, że wiąże się to z wydatkiem rzędu siedemnastu złotych.