Mr. Melk Winter Games – Pan Mleko i jego… deska snowboardowa

0
746

Za oknami mróz, sporo śniegu i zimny wiatr. W taką pogodę nawet miłośnikom jazdy na snowboardzie nie chce wychodzić się z domów. Na szczęście, w dzisiejszych czasach nie ma takiej konieczności. Wystarczy pobrać jakąś grę z Google Play i pojeździć w wirtualnym świecie. Nie wiecie, jaką produkcję wybrać? Sprawdźcie Mr. Melk Winter Games.

Najważniejszą postacią w grze Mr. Melk Winter Games jest tytułowy… Pan Mleko. Dobrze zbudowanego gościa w białym wdzianku poznajemy, gdy postanawia wypić szklankę swojego ulubionego napoju i ruszyć na stok, by ostro zaszaleć. Oczywiście, na myśli mamy tylko wariacje czysto sportowe. Jeśli spodziewaliście się czegoś innego – będziecie z pewnością zawiedzeni.

mleko

O co dokładnie w grze chodzi? Wcielamy się w niej w postać Pana o nazwisku Mleko i robimy wszystko, co w naszej mocy, by wykonywał na śniegu jak najwięcej tricków za pomocą swojej deski snowboardowej (choć nie tylko!). Za każdą udaną kombinację ruchów otrzymujemy określoną ilość punktów. Oczywiście, im więcej „oczek” uda nam się zdobyć, tym lepiej dla nas. Nie bez znaczenia jest również czas, w jakim ukończymy dany etap.

Aby tytułowy Pan Mleko pasował do klimatu produkcji, autorzy Mr. Melk Winter Games postanowili z białego napoju uczynić… środek przyspieszający jazdę.  Jeśli więc będziecie chcieli w grze bić rekordy czasowe, bez względu na Wasze upodobania, będziecie musieli pić jedną szklankę mleka za drugą.

mleko1

Mimo że Mr. Melk Winter Games jest produkcją reklamową stworzoną na potrzeby norweskiego rynku, zaskakuje dość dobrą oprawą graficzną i dźwiękową. Warto twórców apki pochwalić także za zdający egzamin system sterowania, który wygląda skomplikowanie jedynie na pierwszy rzut oka.


logo-app
Mr. Melk Winter Games
TINE SA
0   
qrcode-app