Motor World: Car Factory – pikselowa fabryka aut

0
1269

Co powiecie na grę strategiczną, w której Waszym zadaniem jest tworzenie najnowszych aut, o jakich marzą wszyscy? Działacie kompleksowo – jednocześnie składacie kilka bryk, tworzycie salon sprzedaży, ulepszacie go o picowanie nadwozia i wiele innych usług w jednej. Motor World: Car Factory to świetna zabawa na długie godziny.

Wasza fabryka w Motor World: Car Factory  początkowo nie jest tak zaawansowana, abyście mogli produkować w niej najnowszej generacji samochody. Aby dojść do etapu, w którym zajmiecie się budowaniem najnowocześniejszych bryk, musicie najpierw pobawić się w podstawowe, mało skomplikowane pojazdy.

menage

Dobieracie swój zespół mechaników i na każdym stanowisku działacie do utraty sił. Kiedy uda Wam się wypuścić z fabryki pierwsze autko, które jeszcze pachnie nowością, będziecie musieli zadbać o to, aby się sprzedało. Nie możecie ustalić za nie wygórowanej ceny, bo nikt nawet nie spojrzy na taką drożyznę. Musi Wam się zwrócić produkcja.

Kiedy dzięki Motor World: Car Factory skompletujecie pierwsza dwa wirtualne pojazdy, uzyskacie punkty doświadczenia i w Waszym garażu pojawią się kolejne prototypy bryk, które będziecie mogli w końcu wyprodukować. To już nie będą banalne autka. Z Waszych bram wyjadą mega wypasione sportowe bryczki.

menage1

Z czasem będziecie musieli pomyśleć o tym, aby zatrudnić większą ilość pracowników. Poza samą fabryką, będziecie tworzyć inne stanowiska, w których klienci będą mieć szansę na ulepszenie swoich dotychczasowych aut. Wasze miasteczko, to taka wielka giełda samochodów Dbajcie o klientów i dopieszczajcie każdy pojazd, jaki wyjedzie z fabryki. Chyba nie chcecie mieć nieprzyjemności związanych ze stworzeniem gniota?

By nie było jedynie o samej rozgrywce, wspomnę też co nieco o grafice. Motor World: Car Factory to kolejna produkcja, gdzie na każdym kroku spotkać możemy uwidocznione piksele. Myślę, że wśród Was znajdzie się wielu fanów tego typu wyglądu. A jeśli do tego dojdzie miłość do samochodów… nawet nie chce mi się myśleć, ile godzin spędzicie nad grą studia Mobage.


logo-app
Motor World Car Factory
DeNA Corp.
0   
qrcode-app