Mega Jump 2 – monety uskrzydlają nawet czerwone stworki!

0
603

Pamiętacie czerwonego, trochę jakby szczerbatego, stworka z gry Mega Jump? Jeżeli nie, czas najwyższy sobie przypomnieć, ponieważ w Google Play można już zagrać w sequel hitu studia Yodo1 Games. Chociaż ludzie w Google Play mają wobec niego bardzo mieszane uczucia, ja zakochałem się od pierwszego wejrzenia.

Cenicie sobie różnorodność w kwestii rozgrywki? W takim razie Mega Jump 2 zdecydowanie jest propozycją dla Was. Jak to możliwe? Co prawda, robimy tu ciągle to samo, ale autorzy przygotowali mnóstwo misji, które warto wykonywać. Na dodatek mamy dodatki, przeszkadzjaki i – najważniejsze – bardzo dynamiczną zabawę, która mnie osobiście nie nudzi nawet przez kilkadziesiąt minut.

mega1

Czerwony stworek charakterystyczny dla serii to tylko początek. W Mega Jump 2 mamy do dyspozycji również inne zwierzaki, „potworaki” i tym podobne, a każdy z nich prezentuje się na swój sposób oryginalnie i zabawnie. Niestety, odblokowanie poszczególnych bohaterów jest dosyć trudne, gdyż potrzeba do tego mnóstwo pieniążków. Dobra wiadomość jest taka, że jak się tylko postaracie, złapiecie ich tak wiele, jak tylko będziecie chcieli.

Co do innych dodatków, warto wspomnieć głównie o miksturze powiększającej kierowaną przez nas postać oraz turbodoładowaniu. Pozytywne power-upy mają też swoje Ciemne Strony Mocy, do których zaliczyć można ciężką kulę czy „zmniejszacz” w płynie.

Chcąc wycisnąć z ulepszeń jak najwięcej, należy je upgrade’ować. Wiąże się to – rzecz jasna – z wydawaniem pieniążków, ale daje też sporo frajdy!

mega

Nie, spokojnie – nie zapomniałem o tym, co w Mega Jump 2 najważniejsze. Gracz, machając telefonem raz w prawo, raz w lewo, zbiera błyskotki i tym samym wznosi się coraz wyżej na wirtualnym niebie. Rekordy wyrażone są w punktach, a nie metrach, dzięki czemu wykonując wspomniane misje, możemy zwiększać mnożnik.

Nie mam pojęcia, dlaczego Mega Jump 2 nie zostało przyjęte w Google Play z ogromnym entuzjazmem. Jest tu co robić, zabawa jest bardzo dynamiczna i nie wymaga od nas w zasadzie niczego poza zręcznością. Zabija nudę, a to chyba jest najważniejsze, prawda? 🙂