Masky – tancerze, którzy zajdą Ci za skórę

0
750

Masky to stosunkowo nowa gra, która dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS. Początkowo nie byłam do niej przekonana, lecz z czasem zakochałam się w niej na amen 🙂

Co sprawiło, że zmieniłam zdanie? Trening! Jak wiadomo, trening czyni mistrza – dokładnie tak jest w przypadku opisywanej produkcji. Nie tylko stajemy się coraz lepsi, ale przede wszystkim świetnie się bawimy 🙂

Plansza do gry jest sceną, na której poruszają się postaci w maskach. Jedną z nich sterujemy właśnie my. Dotykając innych bohaterów chociażby dłonią naszego podopiecznego, tworzymy coś na miarę łańcuszka. Balansujemy ciałami w prawo i w lewo, nie pozwalając by zbyt mocno się pochyliły i zawaliły przedstawienie.

Nasze zadanie nie jest proste z jednego względu – drobne opóźnienie w ruchu palca powoduje, że wszyscy padają jak dłudzy. Do odkrycia jest wiele ciekawych światów, do odblokowania różne zabawne power-upy, a raczej urozmaicenia, oraz nowe postaci.

Wśród wspomnianych urozmaiceń, należy wyróżnić przyspieszenie ruchu, dyskotekę na scenie powodującą wstrząsy, oderwanie części ludzkiego łańcucha, oraz tym podobne.

Pobierajcie, póki gra jest bezpłatna. Mam ,,czuja”, że wkrótce będzie trzeba za nią słono płacić 🙂