Manchester United Social Poker – Czerwone diabły grają w pokera

0
611

Mimo że grę Manchester United Social Poker stworzono po to, by przyciągała uwagę fanów „Czerwonych diabłów”, bez najmniejszego problemu mogą zainstalować ją nawet miłośnicy Manchesteru City czy Chelsea Londyn. Bo poza nazwą i wyglądem, wspomniana produkcja niczym nie jest związana z drużyną z Old Trafford. Wystarczy zatem lubić pokera i można startować do gry!

Manchester United Social Poker oferuje grę na wirtualne żetony. Pulę pięciu tysięcy „chipsów” dostajemy od razu po logowaniu, a kiedy chcemy zdobyć kolejną – musimy albo zapłacić prawdziwymi pieniędzmi, albo liczyć na łut szczęścia przy przydzielaniu dziennego bonusu.

Chociaż opisywana apka nie jest zbyt długo w Google Play, kiedy ją testowałem, duża część stolików była przepełniona. Pragnę podkreślić, że w tym przypadku to żaden problem, bo z racji tego, że każdy ma możliwość stworzenia własnej, pokerowej areny, nigdy nie zdarzy się sytuacja, w której nie będziemy mieli z kim pograć.

Trudno mówić cokolwiek o samej rozgrywce oferowanej w Manchester United Social Poker, bo zasady w każdej takiej grze są identyczne, a powtarzanie ich nie ma najmniejszego sensu. Tych, którzy jeszcze nigdy nie grali w pokera, odsyłam do zasad odmiany Texas Hold’em. Można również zainstalować opisywaną tutaj gierkę i ukończyć w niej specjalny tutorial.

Nie jestem wielkim fanem „Czerwonych diabłów”, ale stworzona z myślą o nich produkcja bardzo przypadła mi do gustu. I nie chodzi tu tylko o sam fakt, że mam spory sentyment do gier pokerowych. Po prostu widać od samego początku, że Manchester United Social Poker nie powstawało w parę minut i że jest dopracowane pod każdym względem.

Jak wskazuje nam na to sama nazwa produkcji, w Manchester United Social Poker położono spory nacisk na funkcje społecznościowe. Głównie sprowadza się to do tego, że możemy stworzyć własny avatar, dodawać znajomych, a nawet pisać oraz rozmawiać przy użyciu mikrofonu ze wszystkimi użytkownikami tej gry.

Na Waszym miejscu nie zmieniałbym pokerowej platformy na rzecz Manchester United Social Poker. Jeżeli jednak jeszcze do żadnej z takowych nie należycie, ta z tego wpisu powinna znaleźć się w kręgu Waszych zainteresowań.