Little Things Forever – poszukiwanie rzeczy w rzeczach

0
1264

Na pewno każdy z Was kojarzy z dzieciństwa łamigłówki drukowane na łamach różnych czasopism, w których należało znaleźć w gąszczu różności kilka istotnych przedmiotów. Jeżeli dobrze wspominacie ten okres i tego rodzaju rozrywkę, bez wątpienia spodoba Wam się produkcja mobilna Little Things Forever.

Little Things Forever stoi przed nami stosunkowo łatwe, a już na pewno bardzo proste do wytłumaczenia, zadanie. Każda plansza w grze to zbiór ogromnej ilości przedmiotów, które składają się na pewien ogromny obrazek. Naszym celem numer jeden jest przeszukiwanie miejsc w konkretnych etapach tak, by znaleźć wszystkie wymagane od nas przedmioty.

little

Apka z pewnością nie należałaby do wymagających, gdyby nie wspominane już obrazki. Z racji tego, że każda plansza to de facto jakaś rzecz złożona z innych rzeczy – trudno jest niekiedy odnaleźć to, czego szukamy. W końcu elementy znajdujące się obok siebie często niczym się od siebie kolorystycznie nie różnią.

Little Things Forever oferuje 11 leveli do przejścia. Z racji jednak tego, że przedmioty do znalezienia generowane są losowo, tak naprawdę zabawa w grze nigdy, ale to nigdy się nie kończy. Bo nawet jeśli już będziemy znać plansze jak własną kieszeń, na pewno przyjdzie nam i tak od czasu do czasu skorzystać z podpowiedzi. Te – co raczej jest zaletą – nie pokazują nam od razu gotowej odpowiedzi, lecz starają się nam zwrócić uwagę na najważniejszy fragment danego obrazka. Myślę, że warto o tym wspomnieć niektórym leniuchom ;).

little1

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, wydaje mi się, że każdy powinien zakochać się w tym, co wizualnie oferuje Little Things Forever. Wszystkie elementy gry to barwne wirtualne przedmioty, które są niezwykle miłe dla oka. Nie można zapomnieć też o dźwiękach, będących – według mnie – naprawdę istotną częścią apki dzięki swojej oryginalności.  


logo-app
Little Things® Forever
KlickTock
0   
qrcode-app