Level With Me – umiesz zachować równowagę?

0
664

Level With Me to gra zręcznościowa, która oferuje nam niezapomnianą zabawę. Zasady są proste, jednak kiedy przychodzi nam rozegrać pierwszą misję, pojawiają się kłopoty. Zadaniem gracza jest bowiem takie rozkładanie ciężaru baniek pod równoważnią, by spadające na nią obiekty nie spadały.

W levelach chodzi o to, by na równoważnię spadło i utrzymało się kilka (bądź kilkanaście) ludzików/pojazdów/innych. Musimy mieć świadomość, że w innych zadaniach dochodzi element czasu, jaki przedmioty powinny ,,wytrzymać” na równoważni.

level-with-me-aplikacje-android-w-google-play

Balansujemy więc poziomą linią, wybijając pod jej prawą, bądź lewą stronę dowolną ilość baniek, które są przeciwwagą dla obciążających platformę fantów.

Warto wiedzieć o tym, że każdy obiekt ma inną wagę i inaczej się porusza – tak, porusza! Część przedmiotów spadających na równoważnie będzie się ruszać (np. ludziki na sankach, robiąc sobie z naszej platformy górkę do jazdy). W takich momentach należy zazwyczaj szybciej dorzucać bańki, by nie pozwolić, aby cokolwiek spadło.

wfefew

Przegrywamy w chwili, w której jakikolwiek obiekt spadnie z równoważni, bądź nie uda nam się zebrać na niej wystarczającej ilości opisanych w misji fantów.

Podsumowując – zabawa jest przyjemna i sprawia, że mamy ochotę na więcej. Trzeba dodać, że to typowo kibelkowa aplikacja – 15 minut i robi się nudno. Ale przecież w toalecie też trzeba coś robić! 🙂 Polecam 🙂