Knights N Squires – czas zdobyć serce pięknej księżniczki

0
472

Nieważne czy macie już wybrankę swojego serca, czy też jesteście w trakcie jej poszukiwań, walka o serce pięknej księżniczki w grze Knights N Squires powinna pochłonąć Was bez końca, zabierając co najmniej kilka godzin z życia. Jeżeli więc macie w chwili obecnej trochę czasu na pomoc wirtualnej piękności, pobierzcie za darmo produkcję studia Com2uS, weźcie do ręki wirtualną broń i zaliczcie udział w krwawej bitwie z setkami niebezpiecznych baśniowych stworów.

Gra Knights N Squires  opowiada historię pewnego miasteczka. Mieszkańcy wspomnianej miejscówki żyli sobie w ciszy i spokoju przez setki lat do czasu, kiedy na ich teren wtargnęły wrogo nastawione siły składające się z zielonych orków oraz innych tego typu kreatur, które zazwyczaj występują w aplikacjach nie jako przyjaciele, lecz właśnie nasi wrogowie.

W trakcie interwencji wrogów zostaje pojmana piękna księżniczka. To właśnie na niej najbardziej zależy głównemu bohaterowi gry, w którego musimy się wcielić. Nasze zadanie polega więc w głównej mierze na odwiedzaniu różnych lokalizacji, zabijaniu napotkanych tam nieprzyjaciół i zdobywaniu niezbędnego doświadczenia w walce.

Akcja w Knights N Squires podzielona jest na plansze. W każdej z nich musimy stawić czoła przeciwnikom przez konkretną liczbę sekund. Podczas siekania porywaczy księżniczki mamy okazję zdobyć wirtualne monety, a także od czasu do czasu znajdować drewniane skrzynie, gdzie czekają na nas bardzo różne bonusy, między innymi, nowi towarzysze podróży.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, kasę zdobytą dzięki walce możemy wydawać na wyposażenie dla naszego bohatera oraz inne pomocne „duperelki”. Ulepszać możemy w zasadzie cały ekwipunek począwszy od broni, a kończąc na hełmie. Oczywiście, im wyższy posiadamy level, tym więcej kosztują nas wszelkie modyfikacje.

hp1

Autorzy opisywanej produkcji zachęcają nas do założenia konta, dzięki czemu możemy grać pod własnym nickiem i nie bać się o to, że stracimy swój postęp po przypadkowym odinstalowaniu aplikacji. Na szczęście, można też spokojnie grać jako gość, nie zawracając sobie głowy żmudną rejestracją.

W chwili obecnej Knights N Squires  nie oferuje nam areny online, lecz wkrótce ma to ulec zmianie. Kiedy dokładnie? Niestety, póki co jest to owiane tajemnicą, choć mam nadzieję, że wyjaśni się to stosunkowo szybko.