Knights N Squires – czas zdobyć serce pięknej księżniczki

0
210

Nieważne czy macie już wybrankę swojego serca, czy też jesteście w trakcie jej poszukiwań, walka o serce pięknej księżniczki w grze Knights N Squires powinna pochłonąć Was bez końca, zabierając co najmniej kilka godzin z życia. Jeżeli więc macie w chwili obecnej trochę czasu na pomoc wirtualnej piękności, pobierzcie za darmo produkcję studia Com2uS, weźcie do ręki wirtualną broń i zaliczcie udział w krwawej bitwie z setkami niebezpiecznych baśniowych stworów.

Gra Knights N Squires  opowiada historię pewnego miasteczka. Mieszkańcy wspomnianej miejscówki żyli sobie w ciszy i spokoju przez setki lat do czasu, kiedy na ich teren wtargnęły wrogo nastawione siły składające się z zielonych orków oraz innych tego typu kreatur, które zazwyczaj występują w aplikacjach nie jako przyjaciele, lecz właśnie nasi wrogowie.

W trakcie interwencji wrogów zostaje pojmana piękna księżniczka. To właśnie na niej najbardziej zależy głównemu bohaterowi gry, w którego musimy się wcielić. Nasze zadanie polega więc w głównej mierze na odwiedzaniu różnych lokalizacji, zabijaniu napotkanych tam nieprzyjaciół i zdobywaniu niezbędnego doświadczenia w walce.

Akcja w Knights N Squires podzielona jest na plansze. W każdej z nich musimy stawić czoła przeciwnikom przez konkretną liczbę sekund. Podczas siekania porywaczy księżniczki mamy okazję zdobyć wirtualne monety, a także od czasu do czasu znajdować drewniane skrzynie, gdzie czekają na nas bardzo różne bonusy, między innymi, nowi towarzysze podróży.

Jak to zwykle bywa w grach tego typu, kasę zdobytą dzięki walce możemy wydawać na wyposażenie dla naszego bohatera oraz inne pomocne „duperelki”. Ulepszać możemy w zasadzie cały ekwipunek począwszy od broni, a kończąc na hełmie. Oczywiście, im wyższy posiadamy level, tym więcej kosztują nas wszelkie modyfikacje.

hp1

Autorzy opisywanej produkcji zachęcają nas do założenia konta, dzięki czemu możemy grać pod własnym nickiem i nie bać się o to, że stracimy swój postęp po przypadkowym odinstalowaniu aplikacji. Na szczęście, można też spokojnie grać jako gość, nie zawracając sobie głowy żmudną rejestracją.

W chwili obecnej Knights N Squires  nie oferuje nam areny online, lecz wkrótce ma to ulec zmianie. Kiedy dokładnie? Niestety, póki co jest to owiane tajemnicą, choć mam nadzieję, że wyjaśni się to stosunkowo szybko.

Knights N Squires0Download