Kapsel Run 2 – biegaj i wygrywaj nagrody!

0
2001

Producent napoju Tymbark opublikował kilka dni temu swoją najnowszą grę z charakterystycznym kapslem w roli głównej. Mimo że nie minęło wiele czasu od premiery, Kapsel Run 2 jest w chwili obecnej bardzo popularną aplikacją i wiele wskazuje na to, że nie zmieni się to przez długi czas. Dlaczego tak uważam? Bo jest to jedna z nielicznych produkcji, dzięki którym zdobyć można nagrody rzeczowe.

Zacznijmy od samych nagród, bo pewnie to one zaciekawią Was najbardziej. Do zdobycia w Kapsel Run 2 jest, między innymi, tablet Samsung Galaxy Tab 3. Niestety, żeby mieć w ogóle szansę na zwycięstwo, trzeba zarejestrować się w apce poprzez Facebooka. Żeby było ciekawiej – innej opcji w ogóle nam nie udostępniono. Nie możemy zatem skorzystać z tradycyjnego formularza rejestracyjnego, co – moim zdaniem – jest trochę nie fair w stosunku do tych, którzy starają się nie korzystać z portali społecznościowych.

tymbark

Narzekania w tym wpisie wiele nie będzie, bo poza dosyć kontrowersyjną sytuacją z zakładaniem konta na nic innego w Kapsel Run 2 nie można pod nosem przeklinać. Bohater jest sympatyczny, fabuła całkiem ciekawa, a rozgrywka – choć na pewno nie w stu procentach oryginalna – świetnie potrafi zająć czas i wprawić nas w rewelacyjny nastrój.

Na czym dokładnie polega nasze zadanie w opisywanej produkcji? Wcielamy się tutaj w postać tytułowego elementu składającego się na budowę butelki i staramy się pomóc mu omijać wszelkiego rodzaju przeszkody. Do przechytrzenia są, między innymi, piłki plażowe, leżaki oraz deski surfingowe wbite w piasek. Wprawdzie sezon wakacyjny dobiega już końca, ale miło jest za sprawą wirtualnego świata nieco sobie powspominać.

tymbark1

Jako że Kapsel Run 2 to typowo marketingowa gra, nie zabrakło w niej „zachęcacza” do kupowania napojów Tymbark. W tej roli występują tym razem diamenty. Zdobywamy je, wpisując kody spod nakrętek, a co dzięki nim możemy zdobyć? Stroje dla bohatera oraz wszelkiej maści power-upy mające spory wpływ na nasz ostateczny rezultat.

Wizualnie apka nie prezentuje się rewelacyjnie. Na większych wyświetlaczach widać w niej pewne niedociągnięcia, ale nie wpływają one w znacznym stopniu na odczuwanie frajdy. Pozostaje mi więc tylko życzyć Wam powodzenia w kapslowym joggingu i zachęcić do pobrania Kapsel Run 2.