Juventus Fantasy Manager 2015 – Juve potrzebuje trenera, co Wy na to?

2
835

Piłkarska drużyna Juventusu była w tym sezonie o krok od zdobycia potrójnej korony. Wydawać by się mogło, że taki klub nie potrzebuje nowego menedżera. Wbrew pozorom, jest zupełnie na odwrót. I to nawet Wy możecie stać się nowymi szkoleniowcami Juve. Nie, nie potrzeba tu CV. Wystarczy zainstalować w smartfonie produkcję Juventus Fantasy Manager 2015.

Zawsze z dużą dozą podejrzeń podchodzę do tytułów, które powstały po to, by reklamować coś lub kogoś. W przypadku Juventus Fantasy Manager 2015 nie można chyba jednak mówić o celach marketingowych. Wydaje mi się, że stworzenie tej aplikacji to po prostu ukłon w stronę fanów „Starej Damy”.

juventus

Dla nikogo z Was nie powinien być zaskoczeniem fakt, że w Juventus Fantasy Manager 2015 kierujemy ekipą w czarno-białych koszulkach, a naszym celem jest jak najlepsze wywiązywanie się z obowiązków szkoleniowca. Możecie być nieco zdziwieni tym, iż możemy tutaj także brać udział w turniejach we Francji, Hiszpanii czy też Wielkiej Brytanii, ale jest to raczej pozytywna wiadomość.

Jak na pewno doskonale wiecie, menedżer w klubie nie pracuje sam. W Juventus Fantasy Manager 2015 mamy do dyspozycji całą masę doradców, którzy pomagają w konkretnych sprawach. Oczywiście, wśród naszych współpracowników nie mogło zabraknąć pani ubranej w bluzkę z dużym dekoltem, ale to tylko taka ciekawostka.

Jako główni zarządzający drużyną, mamy wpływ na wyjściową jedenastkę, treningi poszczególnych piłkarzy, a także transfery. W tych ostatnich przydaje się – oczywiście – kasa, tak więc musicie wygrać nieco pojedynków, aby w ogóle brać się za kupowanie znanych i cennych zawodników.

juventus1

Bardzo fajnie, że w Juventus Fantasy Manager 2015 pokuszono się o funkcje społecznościowe. Możemy w apce zapraszać graczy do grona znajomych, rywalizować z nimi i tak dalej. Szkoda tylko, że nasze ruchy ograniczane są przez punkty energii, które dość szybko się wyczerpują, a późnej regenerują znacznie dłużej, niż powinny.

Czy tylko fani Juve mają prawo do grania w opisywaną apkę? Zdecydowanie nie. Uważam, że jeśli tylko jesteście miłośnikami tego typu gier, bez problemu znajdziecie w niej coś, co Was do niej przyciągnie. Oczywiście, bez chociażby niewielkiej sympatii do turyńskiej drużyny, raczej spędzanie czasu z Juventus Fantasy Manager 2015 nie będzie sprawiało Wam frajdy.