Just Dance Now – tańcz przed komputerem!

1
2150

Jeżeli mieliście kiedykolwiek okazję być na domówce, w której ktoś posiadał konsolę nowoczesnej generacji z obsługą kontrolera ruchu, nie muszę Wam tłumaczyć, że jest to świetna sprawa. Mimo wszystko zdaję sobie sprawę, że nie każdego stać na zakup Xboxa czy Playstation. I właśnie dlatego postanowiłem przedstawić dzisiaj apkę Just Dance Now, która pozwoli Wam zabawić się w tancerza w wirtualnym, aczkolwiek prawdziwym, świecie.

Za produkcją gry Just Dance Now stoi studio Ubisoft. Jest to marka ceniona wśród graczy, dlatego też możecie być pewni, że apka z tego wpisu nie zawiera błędów ani też innych niepożądanych elementów. Testowałem ją przez naprawdę długi czas i z czystym sumieniem muszę napisać, iż ani razu mnie nie zawiodła. Raz czy dwa zdarzyły jej się lekkie „przycinki”, ale była to raczej wina połączenia internetowego.

Czym dokładnie jest Just Dance Now? Gdybym był leniwy, napisałbym po prostu, że jest to mobilna „zabawka”, która pozwala nam tańczyć do naszych ulubionych piosenek. Chcę jednak, żebyście przed pobraniem tej gry wiedzieli na jej temat coś więcej. Na przykład to, że dostępne w niej utwory muzyczne nie są żadnymi amatorskimi dzieła nagranymi na potrzeby apki. Wśród dostępnych piosenek znaleźć tu można, między innymi, wykonania Lady Gagi czy też Pharella Whilliamsa.

Zanim w grze możemy przejść do rzeczy, musimy założyć profil. Po wybraniu nicku i avatara, pozostaje nam już jedynie uruchomić komputer na oficjalnej stronie projektu Just Dance Now. Reszta odbywa się w sposób automatyczny. Od tej pory ekran komputera jest głównym wyświetlaczem rozgrywki, natomiast smartfon to kontroler analizujący nasz ruch.

Jeśli nie lubimy bawić się w pojedynkę, możemy do tańca w grze zaprosić znajomych oraz członków rodziny. Należy jednak pamiętać, aby przed tym połączyć konto w grze ze swoim Facebookiem, który w tym przypadku zdecydowanie ułatwia wieloosobową zabawę.

Czy warto pobrać Just Dance Now? Według mnie, tak, choć zdecydowanie opisywany produkt nie jest przeznaczony dla wszystkich, a żeby mieć z niego stu procentową frajdę trzeba korzystać z niego zgodnie z instrukcjami. W przeciwnym wypadku będziemy mogli po prostu bezsensowne machać telefonem na kanapie, a i tak zostaną nam zaliczone punkty.