Just Bones – pomóż kościotrupowi w powrocie do siedziby

0
594

Głównym bohaterem Just Bones jest kościotrup, który w kamiennym labiryncie pogubił części swojego ciała. Zebranie kości do kupy to nie jedyny nasz problem.

Okazuje się, że dostanie się do teleportu stanowi nie lada wyzwanie w świecie, w którym aż roi się od lawy i niebezpiecznych zwierząt.

Zaczynamy przygodę jako sama czaszka, by z czasem znaleźć tułów, nogi i ręce. Ostatnim elementem jest szpadel, dzięki któremu mamy szansę na kopanie w ziemi.

Przemieszczanie się między kamiennymi ścianami bywa konieczne do tego, by móc dostać się do kluczy stanowiących walutę w grze, oraz do niebieskiego punktu będącego miejscem przenoszącym nas na kolejne plansze.

Do pokonania w Just Bones jest 5 światów a kolejne są ciągle w budowie. W każdym świecie do przejścia jest 15 poziomów Za każdy możemy otrzymać od 1 do trzech gwiazdek, w zależności od tego, ile błyskotek uda nam się zebrać.

Co jakiś czas udaje nam się odblokowywać nagrody w postaci nowych kościotrupów. Osiągnięcia to kolejny element w grze, który potrafi napędzić do działania.

Gra bardzo przyjemna i wciągająca. Ciekawa oprawa graficzna i dynamiczne dźwięki sprawiają, że zabawa jest wyjątkowa 🙂

Pobierz w Google Play.