Jetpack Joyride – szalony wynalazca i jego odrzutowy plecak!

2
764

Do czego jest zdolny wynalazca, by osiągnąć sukces i udowodnić wszystkim, że ma rację? Zręcznościówka o nazwie Jetpack Joyride pozwoli Wam odpowiedzieć na to pytanie, a także sprawi, że będziecie zawsze w bardziej podejrzliwy sposób patrzeć na tych, którzy zamknięci w czterech ścianach starają się stworzyć coś nowego i przełomowego.

Głównym bohaterem Jetpack Joyride jest wynalazca specjalnego odrzutowego plecaka. Pewnego dnia wspomniany gość zostaje zwolniony z pracy przez cięcia budżetowe. Z racji tego, że należy do gatunku mściwych ludzi, nie poddaje się i postanawia udowodnić wszystkim swoim byłym kolegom z pracy, że jego wynalazek jest naprawdę dobry oraz potrafi zrobić niemałą krzywdę. 

jetpack2

Jetpack Joyride to gra, która nigdy się nie kończy. Nie mamy tutaj tysiąca etapów do przejścia, a co za tym idzie odwiedzenia wielu wirtualnych lokacji. Cały czas przychodzi nam jedynie latać z jetpackiem na plecach, siać wokół nas zniszczenie i zbierać monety. Im lepszy wynik dystansowy – tym oczywiście lepiej wykonane zadanie.

Wspomniane przez nas wyżej monety możemy wydać na różne sposoby. Autorzy Jetpack Joyride dali nam możliwość kupowania wymyślnych wersji latających plecaków oraz innych gadżetów dla głównego bohatera, na przykład, śmiesznych ubrań. Warto także wspomnieć, że niemal zawsze po rozgrywce mamy okazję spróbować swojego szczęścia w jednorękim bandycie. Wygrać można w nim dodatkowy zastrzyk gotówki, ułatwiony start w kolejnym etapie albo też odrodzenie wirtualnej postaci.

jetpack1

Rozgrywka w Jetpack Joyride potrafi przez pierwszych kilkadziesiąt minut wciągnąć bez opamiętania. Niestety, po pewnym czasie robi się monotonna, a co za tym idzie – nudna. Trochę szkoda, bo uważam, że gra ma naprawdę spory potencjał.

Jeśli chodzi o wygląd czy sterowanie, nie zamierzam w tym wpisie w ogóle narzekać na żadną z tych kwestii. Według mnie, Jetpack Joyride prezentuje się dobrze pod każdym względem, a dostępny w nim system sterowania jest idealny w swej prostocie polegającej jedynie na przytrzymywaniu palca na ekranie.

Google Play: Pobierz Jetpack Joyride za darmo