Jelly Splash – gra logiczna w świecie galaretek

0
1609

Przepadacie za kolorowymi, owocowymi galaretkami? Dzięki grze Jelly Splash będziecie uwielbiać je nie tylko ze względu na ich ładny wygląd, ale także za to, że potrafią solidaryzować się ze swoimi przyjaciółmi. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

 Jelly Splash to kolejna gra logiczna typu match-3, w której naszym celem jest łączenie ze sobą co najmniej trzech elementów w tym samym kolorze. Tak jak już pisałem, głównymi bohaterami produkcji są galaretowate stworki, skupione w kupce w jednym, konkretnym miejscu. Miejsce to – choć nie wiadomo dokładnie, gdzie się znajduje – charakteryzuje się niezwykłą barwnością, dzięki czemu na pewno nie będziecie narzekać na szarość i monotonię.

jelly

W chwili obecnej produkcja oferuje nam 180 poziomów do przejścia. By nie było zbyt nudno, autorzy gry postanowili w dostępnych etapach utrudniać zadanie różnymi przeszkodami, a także zastosowali limit ruchów. Wydaje Wam się, że przejście całej apki jest proste? Bardzo szybko po jej wypróbowaniu zmienicie zdanie.

Jak to zwykle bywa w tego typu tytułach,  Jelly Splash ściśle współpracuje z Facebookiem. Dzięki temu możemy na bieżąco sprawdzać, które poziomy przechodzą obecnie nasi znajomi. Oczywiście, dostępna jest także opcja przekazywania różnych giftów. Bo niestety, w grze nie można popełniać błędów bez końca – czasem limit żyć się wyczerpuje i musimy czekać na ich regeneracje, bądź też poprosić o nie naszych „ziomków”.

jelly2

O sterowaniu zastosowanym w grze nie ma co pisać, bowiem każdy z Was na pewno grał już w coś z gatunku match-3 i dobrze wie, co należy tam robić. Słówko warto natomiast poświęcić grafice, która może i nie jest w  Jelly Splash zbyt nowoczesna, lecz bardzo cieszy oko i sprawia, że w ogóle nie ma się ochoty opuszczać przedstawionego w niej wirtualnego świata.


logo-app
Jelly Splash
Wooga
0   
qrcode-app