Injustice: Gods Among Us – bijatyka z bohaterami komiksów

0
536

Studio Warner Bros, którego raczej nikomu z Was nie trzeba specjalne przedstawiać, postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom miłośników bijatyk i komiksów. Tym oto sposobem w Google Play pojawiła się dobrze prezentująca się już na pierwszy rzut oka produkcja o nazwie Injustice: Gods Among Us, o której już za chwilę będziecie mogli dowiedzieć się więcej.

Produkcja Injustice: Gods Among Us nie posiada jednego czy dwóch głównych bohaterów. Wszystko dlatego, że występują w niej postaci znane z komiksów, a jak wiadomo, tych jest naprawdę całe mnóstwo. Co najważniejsze, każda z nich jest na swój sposób inna, dzięki czemu nuda w grze tak naprawdę pawie nie występuje.

dc

Gra od Warner Bros nie wymaga od nas skakania po platformach czy zbierania określonej liczby punktów. Rozgrywka skupia się w niej tylko i wyłącznie na pojedynkach na pieści i – rzecz jasna – super moce. Zadowoleni z całą pewnością będą więc przede wszystkim miłośnicy takich produkcji jak chociażby klasyczny Street Fighter.

W przeciwieństwie do innych podobnych produkcji, w Injustice: Gods Among Us pojedynki odbywają się w drużynach. Każda z ekip posiada trzech członków. Nie walczą oni jednak w tym samym momencie, a wybierani są przez nas pojedynczo. W tym przypadku liczy się strategia walki, bowiem nie każdy bohater nadaje się do pojedynków z określonym typem przeciwnika.

dc1

Injustice: Gods Among Us oferuje nam system rozbudowy postaci, dzięki któremu po każdej walce możemy ulepszać moce posiadane przez sterowanych przez nas bohaterów. Niestety, nie ma nic za darmo. Aby osiągnąć w grze naprawdę wiele, trzeba się namęczyć i to porządnie.

Jeśli chodzi o grafikę, uważam, że Injustice: Gods Among Us prezentuje się więcej niż przyzwoicie. Wirtualne postaci nie wyglądają może bardzo realistycznie, lecz nie dostrzegłem w nich większych wad. Dźwięki też nie są niczego sobie, choć myślę, że w bijatyki każdy z Was lubi grać z własną muzyką w tle.


logo-app
Injustice: Gods Among Us
Warner Bros. International Enterprises
0   
qrcode-app