Hungry Shark World – ma chęć na człowieka, czy inną rybkę?

0
801

Rekiny to bardzo przyjazne stworzenia. Przynajmniej jeżeli chodzi o aplikacje mobilne. Hungry Shark World to gra zręcznościowa, w której to my stajemy się żarłokami 🙂

W grze rekiny podzielone są wg wielkości (podobnie jak w sklepach z odzieżą) od rozmiaru XS, poprzez S, M, L, aż do XL. Jak zapewne się domyślacie, im większy rekin, tym bardziej rozwinięte umiejętności. Im bardziej rozwinięte umiejętności, tym lepsza zabawa.

To, że czasem trzeba trochę powalczyć o odblokowanie danego rozmiaru (wykonywać misje i wbijać kolejne poziomy), wychodzi nam na dobre, bowiem nabieramy wprawy w sterowaniu, co z kolei przekłada się na atak i ewentualną ucieczkę przed silniejszymi przeciwnikami.

Za niektóre osiągnięcia dostajemy pieniążki. Te dają nam specjalne fanty, dzięki którym możemy więcej. Do tej pory nie czułam konieczności urozmaicania sobie rozgrywki, ale zawsze taką opcję w głowie mam.

Sterowanie w apce jest wygodne. Joistick mamy z prawej strony, natomiast ładujący się przycisk przyspieszenia z lewej. Im wyższy ,,model” rekina posiadamy, tym lepsze rybki możemy łapać i tym mniej rywali czai się na planszy.

Jeśli szukacie fajnej aplikacji, która zdecydowanie zapewni Wam wielogodzinną zabawę, pobierajcie głodnego rekina i pożerajcie ludzi, ryby i kraby i bawcie się dobrze 🙂 Pamiętajcie również o tym, że w ustawieniach możecie ustawić ,,bezkrwawą” opcję rozgrywki, kiedy przekazujecie smartfona młodszym 🙂