Highway Getaway: Chase TV – ucieczka przed policją na wielopasmówce

0
727

Główną misją w Highway Getaway: Chase TV jest ucieczka przed policyjnymi radiowozami. Z różnych stron stróże prawa starają się nas zatrzymać. Mogą to zrobić tylko i wyłącznie w sytuacji, w której popełnimy błąd. Kolejną więc ważną rzeczą jest umiejętność jazdy bez popełniania gaf.

Opisywana produkcja charakteryzuje się szeroko chwaloną, dobrą oprawą audiowizualną. Ciężko się z tym nie zgodzić. Wiele gier na PC-ta ma gorszą grafikę, więc w tym temacie pola do narzekania nie ma 🙂

Autorzy postanowili rozbudować grę w bardzo ciekawy sposób. Oferują nie tylko garaż z nowymi brykami, czy ulepszenia. Zakupić możemy również power-upy, dzięki którym nasza przygoda na drodze będzie jeszcze przyjemniejsza.

Akcja toczy się na jednokierunkowej drodze wielopasmowej. Sposób sterowania wybieramy na początku, decydując, czy wolimy przeciągać palcem po ekranie, czy może tylko pacać. Wygoda więc na pierwszym miejscu, co się zdecydowanie w takich grach ceni.

Rankingi, rywalizacja ze znajomymi i nagrody to tylko część oferty w Highway Getaway: Chase TV. Gra zdecydowanie warta polecenia.

Pobierz w Google Play.