High Speed Police Chase – będziesz policjantem, czy złodziejem?

0
558

Bardzo lubię gry, w których mam okazję na rywalizację z innymi graczami jeden na jednego. Właśnie taki system przewidziało studio Boombit w swojej najnowszej produkcji o nazwie High Speed Police Chase.

Gracz wciela się w rolę policjanta, bądź złodzieja. W pierwszym przypadku jeździ radiowozem i gania złodziejaszka, w drugim natomiast ucieka ile sił w kołach. Niezależnie od losowania (to, czy zostaniemy policjantem, czy złodziejem zależy od losowania mającego miejsce przed samym rozpoczęciem zabawy), sterujemy samochodem. I to nie byle jak.

screen520x924-1

Naszym celem jest perfekcyjne wykonywanie manewrów. Zazwyczaj omijamy różnego rodzaju pojazdy, bądź po prostu od naszych starań uzależnione jest przyspieszenie.

W momencie, w którym na ekranie pojawia się kolor czerwony, musimy przygotować się do pacnięcia w ekran. Niebieski pasek i uderzenie w chwili jego wskazania powoduje dobre wykonanie zadania, natomiast złapanie zielonego paska – perfekcyjne.

screen520x924

W konsekwencji – albo przyspieszamy, albo nie i – będąc złodziejem – policja nas zgarnia, bądź też udaje nam się uciec.

Mamy szansę na grę z innymi z wpłatą własną. Żeby wejść do rywalizacji, musimy zaoferować pewną sumę pieniędzy. Im więcej mamy jej na koncie, w tym większej ilości wyścigów możemy wziąć udział (bo stać nas na wpisowe). Wygraną jest podwojenie wpisowego, co opłaca się niemiłosiernie i w zasadzie jest jedyną szansą na awansowanie w rankingu. Polecam!