Hello Kitty Jewel Town – łącz diamenty i… dekoruj pokój! [VIDEO]

0
806

Zanim powiecie, że Hello Kitty Jewel Town to kolejny niczym niewyróżniający się match-3, a różową kicię nazwiecie postacią stworzoną na potrzeby dzieci oraz infantylnych dorosłych, musicie wiedzieć dwie rzeczy. Po pierwsze, japońskie zwierzątko stworzone przez Yuko Shimizu właśnie skończyło czterdzieści lat i po drugie – z okazji tej okrągłej rocznicy postanowiono wymyślić coś lepszego niż standardową łamigłówkę.

Miejscem akcji Hello Kitty Jewel Town jest miasteczko głównej bohaterki. Oczywiście, jak pewnie każdy z Was się domyśla, wspomniana miejscówka pełna jest różowych i słodkich elementów, których tysiące znaleźć można każdego dnia na ubraniach małych dziewczynek czy też w różnego rodzaju czasopismach dla najmłodszych.

hello1

W chwili obecnej gra oferuje nam blisko sto poziomów do przejścia. Jak to w match-3 bywa, głównym zadaniem w każdej planszy jest łączenie ze sobą błyskotek w takich samych kolorach. Robimy to w taki sposób, aby zebrać wymaganą liczbę punktów, a więc im lepszych połączeń dokonujemy, tym więcej gwiazdek otrzymujemy na sam koniec. Najmniej dostać można jedną, a najwięcej – trzy.

Gdyby Hello Kitty Jewel Town pozwalało nam tylko na zbieranie punktów i przechodzenie z jednego levelu do kolejnego, nie napisałbym pewnie o niej żadnego miłego słowa. Na szczęście, twórcy opisywanej gierki są ambitniejszymi osobami niż większość teraźniejszych producentów. Dlaczego tak uważam? Bo stworzyli oni naprawdę godny pochwały system dekoracji pokoju, który motywuje nas do kończenia kolejnych etapów oraz kolekcjonowania wirtualnych monet.

hello

W praktyce rozgrywka w Hello Kitty Jewel Town polega na tym, że po pojawieniu się ekranu informującego nas o tym, że przebrnęliśmy przez kolejny level, możemy wrzucić pieniążka do automatu i wyciągnąć z niego losowy gadżet. Owym „gadżetem” mogą być meble albo dekoracje. Po co to wszystko? Aby Hello Kitty miała ładne mieszkanko i mogła chwalić się nim znajomym.

Oczywiście, różowy match-3 z kociakami, kolorowymi diamentami oraz różowymi elementami dekoracji wnętrz nie jest w stanie zaimponować poważnemu facetowi czy dorosłej kobiecie. Jeżeli jednak macie w domu młode księżniczki, na pewno wyjątkowo się ucieszą, kiedy mogły spędzić nieco czasu z Hello Kitty Jewel Town. Szczególnie, że apka dostępna jest całkowicie za darmo, przez co nie będziecie zmuszeni zmniejszać ich tygodniowego kieszonkowego.