Gunman Taco Truck – zagraj, zamiast palić trawkę!

0
577

Są takie gry, których się nie rozumie, choćby się naprawdę mocno tego chciało. Do tej kategorii należy Gunman Taco Truck – produkcja, która zawiera w sobie wszystko i nic. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że mimo swoich niedociągnięć, potrafi wkręcić i zatrzymać na długo.

Gunman Taco Truck to gra akcji, w której jesteśmy jednocześnie mordercami i żywicielami sprzedającymi jedzenie z ciężarówki. Poruszamy się po świecie sporym autem, które w przedniej części przeznaczone jest do zabijania a w tylnej i bocznej – o karmienia podróżnych.

Prowadząc swój bar na kółkach musimy dbać o to, by nie zabrakło nam produktów. Te zbieramy z drogi w postaci swoich ofiar. W praktyce wygląda to tak samo absurdalnie jak w teorii.

Poruszamy się po wielopasmowej drodze i przy pomocy pacania w ekran, zabijamy ludzi, zwierzęta, niszczymy znaki i roślinność. Wszystko jest tak abstrakcyjnie głupie, że aż ciekawe. Mimo tego, że zdajemy sobie sprawę z beznadziejności gry, pozostajemy w niej dużo dłużej, niż zamierzaliśmy 🙂 Cóż – czasami po prostu tak bywa. Polecam przetestowanie tego szaleństwa na własnej skórze 😉