Golf Championship – poczuj się jak Tiger Woods

0
689

Dla tych, co lubią w wolnych chwilach spędzać czas z grami sportowymi, studio CanadaDroid przygotowało świetną produkcję golfową o mało oryginalnej nazwie Golf Championship. Jeśli macie więc ochotę chociaż w jakimś stopniu poczuć się jak Tiger Woods – nic nie stoi na przeszkodzie.

W grze Golf Championship przychodzi nam wcielić się w postać zawodnika golfowego, który chce zostać najlepszym z najlepszych. Naszym głównym zadaniem jest towarzyszyć bohaterowi w każdej imprezie, w jakiej będzie brał udział. Choć wygląd apki na to nie wskazuje, posiada ona wiele elementów, które normalnemu śmiertelnikowi mogą wydawać się dość skomplikowane.

golf

Produkcja CanadaDroid oferuje nam kilka trybów rozgrywki. Na samym początku dostępny mamy tylko jeden z nich. Dostajemy w nim do dyspozycji kilkadziesiąt dołków do zaliczenia. Autorzy gry przygotowali system oceniania gwiazdkowego, w którym – jak to zwykle bywa – możemy uzyskać od jednego do trzech odznaczeń za nasze starania. Oczywiście, w Golf Championship  znalazło się też miejsce dla, między innymi, mistrzostw, gdzie rywalizujemy z wirtualnymi graczami.

Aby zabawa w grze nie opierała się tylko i wyłącznie na celowaniu do dołka, postanowiono dodać do niej wirtualną walutę oraz punkty doświadczenia. Za pieniążki – co raczej oczywiste – kupować możemy wyposażenie dla głównego bohatera, a także specjalne power-upy. Wspomniane punkty przydają się natomiast do zdobywania kolejnych poziomów w grze.

golf1

W trakcie rozgrywki większość parametrów dobiera za nas komputer. Jeśli chcemy, możemy zdecydować się na własny dobór kijów. Myślę jednak, że jest to opcja dla „golfowych hardcore’ów”.

Mimo iż nie spodziewałem się po grze Golf Championship  niczego szczególnego, porwała mnie na dobre kilkanaście minut i myślę, że jeszcze porwie nieraz. Jeśli szukacie czegoś na zabicie nudy – naprawdę dobrze trafiliście.


logo-app
Golf Championship
CanadaDroid
0   
qrcode-app